22. září 2013 se budou po sedmi letech opět přepisovat dějiny. Vzdušný prostor totiž v rámci Red Bull Leteckého dne ovládnou výtvory šílených konstruktérů.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Red Bull Letecký den nesmíš propásnout!

Garance skvělé show

Na Dvořákově nabřeží se opět ukáže, kdo z kutilů nastudoval nejvíc knih o aerodynamice. Při pohledu na přihlášené týmy je už teď jasné, že v nad Vltavou se bude prohánět ledacos. Pochopitelně ale nepůjde jen o to, kdo doletí nejdál. Hodnotí se totiž nejen délka letu, ale také kreativita a předletová show na 6 metrů vysoké rozjezdové rampě. Překoná letos někdo zhruba 70 metrů dlouhý rekord?

Praha opět na programu

Red Bull Letecký den se do Prahy vrací po sedmi letech, ale jeho kořeny sahají až do roku 1992, kdy vzdušná bitva přilákala do Vídně desítky tisíc diváků. Pokud chceš vidět na vlastní oči opravdu divoké výtvory a ještě divočejší pády do Vltavy, nezapomeň 22. září dorazit ve 13:00 na Dvořákovo nábřeží!

Red Bull Letecký den 2013

Gravitace dostane na zadek a vítěze čeká kromě popularity také velmi slušná sumička 250 tisíc korun. Pro více informací kontroluj oficiální web Red Bull Letecký den 2013.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář