Skupina tanečních mistrů Flying Steps má za sebou premiéru v pražském Karlíně, která právem sklidila standing ovation. Podívej se na fotky a zjisti, o co jsi přišla.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Dokonalé propojení

Vybroušená skupina Flying Steps, jenž byla založena v Berlíně roku 1993, zavítala do Prahy v rámci světového turné po 14 zemích. Ti nejlepší tanečníci breakdance předvedli, jak má vypadat dokonalé propojení klasiky hudebního mistra Johanna Sebastiana Bacha a moderních prvků elektronické hudby. Sledovat symbiózu klasického baletu a streetových tanečních stylů jako Popping a Locking je něco opravdu nepředstavitelného. Show plná světel, barev a především excelentních tanečníků nenechala nikoho v klidu.

Red Bull Flying Bach se stal taneční bombou tohoto podzimu

Premiéra plná nadšených hvězd

Premiéra byla stejně jako další představení (30. a 31. 10.) vyprodána již před několika měsíci. Premiéry zůčastnila i celá řada celebrit, mezi pozvanými nechyběla zpěvačka Dara Rolins, Rytmus, Ben Cristovao, tanečník Yemi A.D., Agáta Hanychová či fotbalista Tomáš Řepka a jeho přítelkyně Vlaďka Erbová. Kladné recenze celé show prolétly Karlínem už pár minut po jejím ukočení. Ben Cristovao se také podělil o svůj dojem z vystoupení: „Moc se mi líbilo to, jak dokázali všechno propojit, krásně to do sebe zapadalo. Myslím si, že dojem pro diváka byl dost ucelený a fakt dobře podaný. Kolikrát se může stát, že performance dohromady prostě nefunguje, i když se snažíte sebevíc, nedá se s tím nic dělat. Tady ale všichni včetně producenta hudby přesně pochopili, jak to celé podat, jak vyzdvihnout to podstatné. Jsem fakt nadšený.“

Flying Steps zazářili

Šup na afterparty

Po představení 30. a 31. října čeká na diváky vymazlená afterparty v klubu Theatro. I tyto akce pochopitelně navštíví VIP hosti, takže by byla škoda po Flying Steps letět rovnou domů.

Foto z afterparty

Foto z afterparty

Foto z afterparty

Foto z afterparty

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář