V poslední době jsou z bývalé Hannah Montany šokováni nejen její fanoušci, ale i kolegové. Miley se začíná měnit před očima všech pořádnou dračici a to se některým nezamlouvá.

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Nevinnost jí už nic neříká

Tahle rebelka nenechává poslední dobou chladného snad nikoho. Na její adresu se vyjadřují jak fanoušci, tak významné celebrity. Některým přijde její chování naprosto bizarní, jiným se její dokonalá přeměna zamlouvá. Minulý týden předvedla žahavé kreace na během vystoupení na Video Music Awards spolu se svým kolegou Robinem Thickem. Někomu to přišlo trapné a nevhodné, někomu zase zábavné a odvážné. Nyní opět všechny šokovala, když čekala na své soukromé letadlo v New Jersey, což by nebylo samo o sobě divné, kdyby nebyla oblečená do pyžama a její neobvyklý outfit doplňovala taška Chanel a zvířátkové papuče.

Chce se zbavit nálepky Hannah Monatana?

Miley už není malá holka a je dost možné, že se chce zbavit nálepky Disney princezny a ukázat, že je z ní pořádná žena a umí to pořádně rozjet. Někomu přijde trapná, někdo obdivuje její změnu a nový styl. Rozhodně se mají fanoušci téhle nespoutané zpěvačky na co těšit.

Miley Cyrus
Miley a její prapodivný úbor
zdroj: mirror.co.uk

Miley Cyrus
Miley se chystá k odletu
zdroj: mirror.co.uk

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář