Rapper Wiley sdělil tisku, jak špatně se cítí kvůli situaci Justina Biebera, který dorazil na jeden ze svých londýnských koncertů pozdě. Fanoušci pro něj bohužel pochopení nenašli.

avatar

Janet Osayande
Jejím hlavním koníčkem je hudba a vše, co se jí týká!

Vždyť jen přišel pozdě

Wiley věří, že je tisk na Biebera moc tvrdý, ačkoliv se za svůj pozdní příchod na koncert už omluvil. Řekl: „Dává to lidem vědět, že je Bieber jen dítě, je jen člověk – může se zpozdit! Ačkoliv to, že se zpozdil, není má věc, tak se zpozdit může. Všechen ten pláč a křik, představte si, jen kvůli tomu, že přišel pozdě!“

Wileymu je Justina líto.
Wileymu je Justina líto.
zdroj: digitalspy.co.uk

Je mi ho líto

Zároveň dodal: „Obvykle dává pozor na každý krok, co se týče jeho fanoušků. Je mi ho líto. Omluvil se. Je nejznámějším dítětem na světě. Nemá žádný život, vždyť ani neměl šanci odřít si koleno.“

Justin
Justin poslední dobou lítá z problému do problému.
zdroj: digitalspy.co.uk

Další útok na novináře

O Justinovi se poslední dobou mluví více v tom špatném slova smyslu, nežli v dobrém. Během své návštěvy Londýna se skoro popral s novinářem. Za incident se omluvil na Twitteru.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • fuck haterz

    Prý z problému do problému. A kdo za to může? NOVINÁŘI! Nadávají mu, ať se vrátí zpět do Ameriky. a taky mnohem hůř. Všichni ho odsuzují. Ten kluk to nemá lehké a ještě o něm roznášejí takové kraviny.