Jak ženy, tak muži většina z nich má jisté mateřské pudy a proto nás nehorázně bolí, když vidíme své vlastní dítě v nemocnici na hadičkách, infuzích či kapačkách. Své o tom ví i rodiče z Ohia.

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Původní fotografie

Síla komunity

Nathen Steffel z Ohia si velmi přál vidět svou dceru, která podlehla komplikacím bez nemocničních hadiček. Přál si mít alespoň památeční fotografii na svou dceru, kde by byla bez nemocničních hadiček a přístrojů a proto se rozhodl požádat o pomoc na známé sociální síti Facebook.

„Moje holčička nedávno zemřela po dlouhém boji s komplikovanou nemocí. Vzhledem k tomu, že celý svůj život prožila pouze v nemocnici, nikdy jsem nebyl schopen získat fotku, na které by byla bez nemocničních hadiček. Můžete mi někdo pomoci odstranit ty trubičky?“ žádal na Facebooku otec zesnulé Sophie.

Do pár dní se mu, ale na Facebooku začaly objevovat fotografie jeho „zdravé“ dcery. „S ženou jsme velmi moc vděční za to, kolik lidí se zapojilo, ať už vyjádřením podpory nebo tím, že poslali úžasnou kresbu naší dcerky. Nemohli mě udělat šťastnějšího,“ prohlásil otec.

Bez hadiček

Bez hadiček

Bez hadiček

Bez hadiček

Bez hadiček

Bez hadiček

Bez hadiček

Bez hadičekPyšný otec si přál vidět svou dceru bez hadiček

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář