Myslíš si, že je Gangnam Style za rok 2012 nejsledovanějším YouTube klipem na celém světě? Kdepak, v některých státech získaly prvenství za největší počet zhlédnutí úplně jiná videa.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

PSY poražen, tyhle videa nakopaly zadek hitu Gangnam Style

Video k songu Gangnam Style trhá skoro všechny rekordy a již brzy bude mít 1 miliardu zhlédnutí. I přes takový úspěch ale existují země, kde PSY tak úplně v počtech zhlédnutí v roce 2012. nezvítězil.

Argentina

Tahle rytmická vypalovačka porazila Gangnam Style na celé čáře. PSY se v Argentině dokonce neprobojoval ani do TOP 10. Jiná kraj, jiný mrav a jiný vkus pro hudbu.

Brazílie

Dokonce ani v karnevalové Brazílii nedosáhl Gangnam Style na zlato, musí se totiž spokojit pouze se stříbrem. První místo mu vyfoukl Munhoz & Mariano. Nevím proč, ale přijde mi to jako takový brazilský Martin Maxa.

Kolumbie

Jižní Amerika musí být pro Gangnam Style prokletá, ale latino hudba tady zkrátka hraje prim. Jako soundtrack pro telenovelu slušné, ale mě osobně to moc nebere.

Indie

Mix bollywoodského smrádku se snahou napodobit americké hvězdy typu Ne-Yo ovládl indickou hitparádu a Gangnam Style odsunul na stříbrnou pozici ve sledovanosti.

Blízký východ

Pochopit arabskou mentalitu není úplně jednoduché, navíc pokud si uvědomíš, že příčkám sledovanosti kraluje devítiletá holka s dost nepříjemným hláskem.

Polsko

Polská verze mladšího Michala Davida je u našich sousedů hitem číslo jedna, zatímco Gangnam Style se plácá v první desítce.

Rusko

V ledovém Rusku neobsadila první místo žádná písnička, ale rovnou epizoda animovaného seriálu Masha a medvěd. PSY opět stříbrný.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Caroline K.

    Masha a medvěd mě hrozně zabíjí, ale jinak budu upřímná – Gangnam style nemám ráda, latino, bollywood i arabskou hudbu přímo miluju, takže u mě tyhle písničky taky vyhrávaj :) )