Až se po prázdninách vydáš zpátky do školních lavic, budeš mít jedinečnou příležitost začít s čistým štítem. Udělat i na známé spolužáky nový dojem a vstoupit do nového školního roku s novou osobností i image. A byla by škoda toho nevyužít, no ne?

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

První školní den: Jak po prázdninách ve škole zazáříš?

Nový vzhled – nová ty

Celé dva měsíce většinu spolužáků a lidí ze školy neuvidíš. A to je skvělá šance zapracovat na svém vzhledu a změnit to, co se ti nelíbí nebo tě činí nejistou. Trápí tě pár kilo navíc a chceš, aby si tě ten sexy kluk ze třeťáku konečně všimnul? Kdy jindy na tom začít dělat, než právě teď?

Pohyb na čerstvém vzduchu, zdravá a lehká strava a trocha slunečních paprsků tě změní k nepoznání. Léto je také ideální k obměně šatníku a změně účesu.

První školní den se všichni rozhlížejí po nových tvářích, a i když třeba nebudeš ve škole nová, věř, že všechny ty změny nezůstanou nepovšimnuty. A kdoví, co všechno ti přinesou? Vše, co jsi chtěla na sobě změnit, udělej v létě. Ať můžeš v září nakráčet do školních chodeb jako sebejistá holka, která ví, co chce.

Zapracuj na své image

Opálená, ostříhaná, štíhlá a krásná. Ale když vytáhneš ze školního batohu otrhaný počmáraný penál s včelkou Májou, tvoje snaha půjde vniveč.

Mysli i na detaily a dej si záležet nejen na outfitu, ale také na výběru školních pomůcek. Pokud ti na novou školní výbavu rodiče nechtějí přispět, v létě máš bezva šanci si na brigádách vydělat vlastní peníze a vybrat si batoh, tašku, penál a další nezbytnosti podle vlastního vkusu tak, aby co nejlépe doplňovaly tvou novou image.

První školní den…

…je jen jeden! Euforie je druhý den pryč a to, jaký dojem uděláš první den školy, se s tebou ponese minimálně celý školní rok. Tak si dobře připrav oblečení ideálně den předem, ráno si klidně přivstaň a až se budeš blížit ke škole, nasaď zářivý úsměv – ten je totiž tou nejkrásnější ozdobou, jakou si můžeš vzít. Automaticky budeš na lidi působit pozitivně a sympaticky. A o tom to přeci je!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář