Prázdniny tu budou co nevidět a pokud je chceš v letošním roce strávit trochu netradičně, mám pro tebe skvělý tip. Jestli se ti už nechce jezdit jen po výletech, na tábory nebo jako každý rok k moři, můžeš část svých prázdnin aktivně prožít sjížděním řek a užít si pravou vodáckou dovolenou.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Prázdniny tu budou co nevidět a pokud je chceš v letošním roce strávit trochu netradičně, mám pro tebe skvělý tip. Jestli se ti už nechce jezdit jen po výletech, na tábory nebo jako každý rok k moři, můžeš část svých prázdnin aktivně prožít sjížděním řek a užít si pravou vodáckou dovolenou. A pochopitelně se nemusíš bát, že bys tímhle typem dovolené marnila svůj čas. Právě naopak. Prázdniny ve stylu Rafťáků ti totiž přinesou nejen spoustu zajímavých zkušeností a zážitků, ale i super chvílí s vodáckou partou. Zajímá tě víc? Čti dál a zjisti podrobnosti.

Prožij prázdniny ve stylu Rafťáků

prázdniny ve stylu Rafťáků

Atmoška jak se patří

Tento druh dovolené ti sice nepřinese pobyt v několikahvězdičkovém hotelu či stravu o několika chodech, zato ti může dát zkušenosti a zážitky, které jen tak někde neprožiješ. Super parta je skoro vždy samozřejmostí a tak se nemusíš bát, že by tě vodáci mezi sebe nepřijali. Naopak každý je u vodáků vítán a je jedno, jestli jsi začátečník nebo pokročilá. Se vším tě seznámí a rádi ti kdykoli pomohou. A právě díky těmto lidem a příjemnému prostředí se vytváří skvělá atmosféra, která má své kouzlo. U těchto pobytů se však jen u samotného sjíždění řek nezůstává. Časté jsou i výlety, společné opékání a zábava u ohně. Při vodáckých dovolených se spí pod stanem, což ještě více podpoří celou atmosféru. Pravda, je to sice méně komfortní, ale bez toho by vodáctví zcela ztratilo své kouzlo.

Jaké místo si ke sjíždění řeky vybrat?

Nachází se hodně míst, které každoročně navštěvuje velké množství vodáků. Některé z nich pak patří k těm velice oblíbeným, jako například řeky Orava a Váhu nacházející se na Slovensku. A pokud chceš své první vodácké prázdniny strávit právě tam, můžeš využít kupříkladu slevy na pobyty, díky kterým hezky ušetříš. Chceš vyrazit právě na Slovensko a užít si sjíždění Oravy a Váhu i potažmo celý vodácký pobyt? Pak tě potěší, že Slevopolis pro tebe přináší skvělou „vodáckou“ slevu, kterou ti níže představím.

Huráááá na Slovensko!

Ještě že ty slevy na pobyty existují… Díky nim totiž můžeš nyní získat parádní slevu na 7 denní sjíždění Oravy a Váhu včetně úvodní instruktáže i zapůjčení vodáckého vybavení. V celkové ceně je zahrnuta i autobusová doprava, pojištění CK, poplatky za vybavená tábořiště, ubytování ve vlastním stanu na stále základně kempu Tália Dolní Kubín, možnost ve výběru lodi a samozřejmě i instruktor. Celý pobyt tě pak vyjde na 2 250 Kč (původní cena 4 500 Kč), což je krásná cena za týdenní dovolenou. Jestli tě tenhle pobyt zaujal, tak neváhej, vyber si na Slevopolis ze dvou termínů a užij si vodáckou dovolenou se vším všudy. A pokud jsi prozatím bez kluka, můžeš třeba právě na tomhle místě poznat sympatického vodáka :)

Prožij prázdniny ve stylu Rafťáků na Slevopolis.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář