Jsou bohatí, žádaní a v dnešní době patří mezi celebrity, které zná snad každý. Avšak stále častěji vzniká otázka, proč zrovna tato rodinka pobláznila celý svět.

avatar

Leona Tomečková
Ráda píšu o všem, co mi přijde zajímavé.

Proč milovat, ale nesnášet Keeping up with Kardashian

V USA nejoblíbenější program s mizerným hodnocením

Keeping Up With Kardashian je jedním z nejsledovanějších programů v USA. Co se týče reality show, tak se dostala na první místo zhlédnutí na kabelové televizi. Jen stěží v Evropě pochopíme proč, ale je to tak. Dokonce i hodnocení na IMDB.com je celkově mizerné. Co se týče ČSFD.cz je to pouhých 38%, což řadí tuto reality show spíše do propadáku. I přes toto hodnocení se celá rodina stala opravdu slavnou po celém světě. Pamatuješ si, kdy jsi poprvé viděla Kim Kardashian, a řekla sis kdo to vlastně je? Přesně tak! Celý svět se tak nějak shodne, že Kim ani její rodina nemá výjimečný talent ani nevymysleli nějaký světový zlepšovák, ale díky svým penězům a kvalitnímu PR jsou dnes nejvyhledávanější rodinou na světě.

O čem Keeping Up With Kardashians je?

Reality show je především o soukromí a kariérním životě rodiny Jenner/ Kardashians rodiny. Každý den je snímá několik kamer, které zachycují to nejzajímavější ze životů celé rodiny. Tato show je od roku 2007 a do dnes vzniklo několik bonusových DVD. Celá show je skvělým businessem pro rodinu Kardashian, která si své peníze náležitě užívá. Dokonce za díl, kdy by Kim rodila v přítomnosti kamer, televizní společnosti nabízeli nehorázné sumy, které ovšem byly odmítnuty.

Něco na té Kim je!

I když je to o rodině Jenner a Kardashians, tak hlavní hvězdou se stala Kim, která je již několik let považovaná jako hlavní postava show. Není dne, kdy není na internetu její fotka a nějaká informace. Také módní kritici si na Kim vždy smlsnou, především kvůli neforemným šatům, které někdy nelichotí jejím křivkám. V poslední době se hodně mluvilo o tom, jak se Kim dostala na obálku prestižního magazínu VOGUE. Důvodem bylo tvrzení editorky Anne Wintour, která ještě nedávno sdělila, že Kim se na obálku dostane jen přes její mrtvolu. Avšak v minulém čísle Vogue se právě objevila Kim a její manžel Kanye. Spekuluje se o tom, že vše bylo zaplaceno, jen aby si Kim splnila svůj životní sen dostat se na obálku Vogue. Pravda je, že toto vydání, bylo nejméně prodaným číslem a snížil se také počet předplatného.

Proč milovat, ale nesnášet Keeping up with Kardashian

Markét 21:

Na tuto reality show jsem se chystala celkem dlouho a musím říct, že i když mi přijde vše okolo hloupé, především Kim, tak jsem na to vydržela koukat. Vždy mě vytáčelo, jak jsou bohatí. :)

Karol 19:

Občas se ze zvědavosti podívám na KUWK, ale musím říct, že nechápu, co na tom Američané vidí. Někdy jsem se i divila, jak dokáží být lidé hloupí. Nelíbí se mi, jak je to vše podchycené jen penězi. I když Kim nemusím, tak prostě něčím láká. Avšak přijde mi to, prostě mentalitou pro jiné státy než je Česká republika. U nás si moc na reality show nepotrpíme.

Hvězdy z obrazovky

I když je tato reality show jednou z těch, kdy si řeknete, že horší už to být nemůže, tak pravdou je, že se na ní prostě dívat budete. Už jen protože je to vidina bezstarostného života, který nás jednoduše láká. Pravdou také je, že Kim a celá její rodina jsou jedny z nejžádanějších a nejbohatších celebrit na světě a dlouho také zůstanou hvězdami mezi reality show. Ať už tuto reality show sledujete nebo ne, tak tato rodina ještě dlouho bude na výsluní, protože podepsali s kabelovou televizi E! další 4 roky vysílání Keeping Up with Kardashians.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Andy

    Sledovala jsem na slovenských programech a byla to skvělá odreagovávačka :-)