Všude kolem tebe se něco děje, ale ty jen sedíš doma a užíráš se nudou? Objev několik způsobů, jak můžeš do života dostat trošku vzrušení.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Nevíš, jak zažít trošku vzrušení? Neboj se být soutěživá!
Nevíš, jak zažít trošku vzrušení? Neboj se být soutěživá!

1. Jdi štěstí naproti

Pokud nemáš to štěstí a nebydlíš na zámku, dost možná se ti hodí každá korunka, kterou ušetříš. I když to možná zní zvláštně, bez peněz si dnes člověk moc zábavy doopravdy neužije. Všechno něco stojí a bez jediného floka jen těžko zajdeš třeba do bazénu, do kina či na sympatickou večeři. Řešení? Sleduj soutěže na internetu a zkus jít štěstí naproti. Některé z nich nabízí pouze malé výhry, ale jiné přináší třeba zájezdy do zahraničí a luxusní zboží. Většinou stačí jen odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a pár dní počkat na vyhlášení výsledků.

2. Začni sportovat

Lenivost je přirozená lidská vlastnost, kterou je s množstvím nudy čím dál tím těžší překonat. Zvedni se z gauče ještě dnes a jdi sportovat. Nemusíš hned chodit do fitka, nejlepší je pohyb na čerstvém vzduchu, který přináší vzrušení v podobě objevování nových míst. Co takhle pořídit si nějaký kvalitní bicykl? Nasedni na kolo pro dámy Ghost a uvidíš, že cyklistika rozhodně není žádná otrava. Hlavní ingrediencí zábavy je pak hledání nových tras, které můžeš na kole prosvištět. Samozřejmostí je pak to, že už vůbec nemusíš jezdit sama. Pokud navíc pohyb na čerstvém vzduchu obohatíš o doplňky výživy pro sportovce, dost možná bude výsledkem zabíjení nudy také hezčí postava a větší sebevědomí. Zbavit se nadbytečného tuku bez zbytečné otravy je přece super.

Jízda na kole je super způsob, jak zabít nudu!
Jízda na kole je super způsob, jak zabít nudu!

3. Pečuj o sebe

Za vyleháváním doma často nestojí ani tak nuda, jako třeba malé sebevědomí. Nemáš chuť se oblékat, nemáš chuť sledovat trendy a už vůbec se nechceš někdě ukazovat. Zjisti, co stojí za tvými obavami a zkus to změnit. Avizovaný sport je skvělým způsobem, jak odbourat zábrany a více si věřit. Pokud se stydíš za svůj vzhled, často stačí už jen malé změny, ale i ty velké někdy dávají smysl. Znám příběh jedné ženy, která s nadšením podstoupila zvětšení prsou v Žilině. Po konzultaci se specialistou a pečlivém zvážení se rozhodla pro tuto změnu a doopravdy získala zpět život, ve kterém už nebylo na nudu místo. Začala chodit ven, bavila se s přáteli a nebála se komunikovat.

Další tipy jsou jen na tobě

Nuda bude mít ve tvém životě šanci jen v případě, kdy jí k tomu dáš příležitost. Většinou stačí se jen rozhodnout a kladné dopady na sebe nenechají dlouho čekat. Pak už je úplně jedno, jestli nudu zabije vzrušující soutěžení, sport, nebo péče o krásu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář