Jméno právě narozeného potomka Kim Kardashian a Kanye Westa narazilo ve světě na poněkud smíšené reakce. North West totiž v překladu znamená Severozápad.

avatar

Tereza Krumphanzlová
Její největší neřestí je čokoláda a závislost na filmech.

Kim a Kanye však zdaleka nejsou jediní, kteří se k něčemu takovému uchýlili. Bizarní jména se prostě v šoubyznysu lépe uchytí a této skutečnosti jsou si vědomi nejen Kardashianovi, ale například i Jason Lee, herec známý především ze seriálu „Jmenuji se Earl“. Ten totiž svého potomka pojmenoval „Pilot Inspektor“. Další známou kuriozitou pak je dcerka herečky a zpěvačky Gwyneth Paltrow, jež pro ni vybrala jméno „Apple“.

Gwyneth s dcerkou Apple
Gwyneth s dcerkou Apple
zdroj: blogs.telegraph.co.uk

Oceán, princ a anděl

S další anomálií přišel také texaský herec Forest Whitaker, který se svého potomka snažil více sloučit s přírodou, a proto mu dal jméno „Ocean“. Výjimku v této věci neudělal ani legendární král popu Michael Jackson – svého syna totiž pojmenoval „Prince Michael II“ neboli „Blanket“. Pro vznešenější jméno se rozhodl i člen kapely U2, jehož dcera dostala jméno „Blue Angel“. A co se délky jména týče, první příčky jednoznačně obsazuje nejmladší dcera Franka Zappy – její jméno „Moon Unit and Diva Thin Muffin“ je tak pro větší čitelnost zkracováno jen na „Diva Zappa“.

Franka Zappa a Unit and Diva Thin Muffin alias Diva Zappa
Franka Zappa a Unit and Diva Thin Muffin alias Diva Zappa
zdroj: thekingsoftheblog.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář