Chystáš se na cesty po naší republice, nebo snad rovnou do zahraničí? Dokonce ani cestovní taška ti nezkazí tvůj styl, protože si můžeš vybrat nejen praktickou cestovní tašku, ale zároveň i dostatečně pěknou. Mělo by se ti s ní cestovat pohodlně a zároveň bys měla mít dostatečnou velikost, v závislosti na tvých momentálních potřebách – vyrazíš si na víkend, týden či rovnou měsíc?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Praktické cestovní tašky v plné kráse

Moderní designy kufrů na cestování

Klasické cestovní tašky

Na cestování jsou hlavně oblíbené tašky přes rameno, ale vybereš si i designy do ruky. U tašek přes rameno je dobré, že máš vlastně volné ruce a nemusíš se starat, kam si na chvíli vše (někdy dost těžké) položíš a hlavně jestli si tašku dobře uhlídáš. Cestovní tašky seženeš i v setech, které obsahují kosmetický kufřík, menší a větší cestovní tašku, nebo látkový kufřík. Jde o praktické soupravy pro krátkodobé i delší cesty. U cestovních tašek počítej s tím, že je využiješ i na sportovní aktivity. Známé návrhářské firmy tvoří tašky, které nemají moc náročný design – většinou stačí jedna podkladová barva a logo firmy v různých velikostech. Ale naopak je k mání i pestrý sortiment s neokoukanými vzory.

Velký výběr tašek přes rameno – Krásné.kabelky.cz

Moderní designy tašek na cestování

I cestovní taška může vypadat naprosto prvotřídně. Vyzkoušej barevné květinové vzory, pestré barvy a nezůstávej stále u černé nebo jiných tmavých variant. Pestrá taška dokáže rozzářit i tvou osobnost. Může jít o barevný podklad a jeden obrázek uprostřed, ale i o celopotištěné tašky. U cestovních tašek si hlídej kvalitu, hlavně u zapínání a zipů bývají špatně ušité a brzy se rozpárají. Právě tam jsou nacpané tašky nejvíce zatěžované, proto potřebují pevné nitě a kvalitní materiál. Všimni si i prostoru uvnitř, jestli má ještě nějaké menší kapsičky a přihrádky, které se dost hodí. Pokud nejsou uvnitř, měly by se nacházet aspoň venku.
Plážové tašky v pestrých barvách

Plážové tašky se využívají nejen na pláž, ale tam, kam si jdeš užívat vody, vodních hrátek, slunění apod. U plážových tašek se můžeš spolehnout na takový rozměr, že se ti dovnitř v pohodě vejdou osuška, pití, opalovací mléko, kniha, peněženka, něco dobrého na zub, telefon, klíče a jiné maličkosti. Navíc s plážovými taškami dokážeš upoutat závistivé pohledy kolemjdoucích. Vyrábějí se totiž v mnoha barevných variantách a vzorech. Provedení je většinou hodně výrazné a pestré, protože k letnímu času prostě barvy patří. Ale využiješ je i v jiném období, pokud jde o kvalitní materiály, zkus si je vzít na nákup, do tělocvičny, sauny a kam zrovna potřebuješ vzít tašku s více věcmi, než se vejdou do kabelky. Plážové tašky se vyznačují pevnými materiály, které vydrží a také se jednoduše perou a čistí. Nemusíš se tedy vůbec bát si dovnitř dát mokrý ručník, plavky a věci celé od písku.

Značkové tašky a kabelky ti přináší eshop Belona.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář