Cestujete s rodinou, dětmi, kamarády, či za prací do města, jehož sláva hvězd se dotýká? Hovoříme samozřejmě o hlavním městě, Praze. Na své si zde přijde úplně každý. Jelikož se jedná o centrum kultury, umění, sportu, techniky atd., máte nepřeberné množství možností, jak výlet v Praze pojmout.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Protáhněte pobyt na několik dnů

Praha je tak velikým a zajímavým městem, že vám na její návštěvu pravděpodobně nepostačí jen pár hodin. Jestliže si chcete Prahu projít důkladně a navštívit více míst, je vhodné vytvořit si denní plán, který vám umožní postupovat systematicky a zohlední například polohu i otevírací dobu všech lokalit. Plánujete se zúčastnit vyhlídkové plavby po Vltavě? Je to skvělý způsob, jak si během hodinky či dvou projet Prahu a prohlédnout si spousty památek, situovaných kolem této řeky. Spatříte tak krásné Národní divadlo, Tančící dům či Vyšehrad, umístěné na pravém břehu Vltavy.

Večer v Praze

Večeři si můžete dopřát rovnou na lodi, záleží na programu plavby, nebo se můžete stavit na večeři a dopřát si třeba sklenici poctivého českého piva. Praha je mimo jiné město, které v noci hýří životem, proto je možná tak oblíbené mezi zahraničními turisty. Nechcete se po příjemném dni trmácet zpět domů? Využijte možnost ubytování v Praze v Hotel Belvedere je jedním z pěkných pražských hotelů, postavených právě na břehu Vltavy. Kromě Wi-Fi po celém hotelu si můžete dopřát také thajskou masáž nebo navštívit kosmetický a kadeřnický salón.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář