Cestujete s rodinou, dětmi, kamarády, či za prací do města, jehož sláva hvězd se dotýká? Hovoříme samozřejmě o hlavním městě, Praze. Na své si zde přijde úplně každý. Jelikož se jedná o centrum kultury, umění, sportu, techniky atd., máte nepřeberné množství možností, jak výlet v Praze pojmout.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Protáhněte pobyt na několik dnů

Praha je tak velikým a zajímavým městem, že vám na její návštěvu pravděpodobně nepostačí jen pár hodin. Jestliže si chcete Prahu projít důkladně a navštívit více míst, je vhodné vytvořit si denní plán, který vám umožní postupovat systematicky a zohlední například polohu i otevírací dobu všech lokalit. Plánujete se zúčastnit vyhlídkové plavby po Vltavě? Je to skvělý způsob, jak si během hodinky či dvou projet Prahu a prohlédnout si spousty památek, situovaných kolem této řeky. Spatříte tak krásné Národní divadlo, Tančící dům či Vyšehrad, umístěné na pravém břehu Vltavy.

Večer v Praze

Večeři si můžete dopřát rovnou na lodi, záleží na programu plavby, nebo se můžete stavit na večeři a dopřát si třeba sklenici poctivého českého piva. Praha je mimo jiné město, které v noci hýří životem, proto je možná tak oblíbené mezi zahraničními turisty. Nechcete se po příjemném dni trmácet zpět domů? Využijte možnost ubytování v Praze v Hotel Belvedere je jedním z pěkných pražských hotelů, postavených právě na břehu Vltavy. Kromě Wi-Fi po celém hotelu si můžete dopřát také thajskou masáž nebo navštívit kosmetický a kadeřnický salón.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Vlastimil Bůček

    Jo, tak toto je pravda. Já osobně se například do Prahy vždy velmi rád vracím. Teď naposledy jsem tam byl ale pracovně, takže jsem neměl moc čas si ji užít. Abych pravdu řekl, tak mě ale docela překvapilo, jak levné se tam dá sehnat ubytování. Když jsem tam jezdil dřív, tak jsem vždy byl ubytovaný v nějakém hotelu a v tom to většinou vyšlo pěkně draho. Tentokrát se mi ale podařilo najít tento hostel – Akat viz https://www.akatpension.com/ a v tom to vyšlo překvapivě velmi levně. Navíc nebyl vůbec daleko od centra.