Je mladá, studuje, zpívá, hraje a k tomu všemu si našla čas na rozhovor. Řeč je o Evě Burešové, kterou můžeš znát ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

avatar

Denisa Hartmannová
Jsem hodně tvrdohlavá, vždy si stojím za svým!

Eva Burešová je mladá zpěvačka a herečka, která se narodila 22. července 1993 v Hlučíně. Do povědomí veřejnosti se dostala v roce 2011, kdy se zúčastnila soutěže „Česko-Slovensko má talent“, kde se probojovala až do finále. Nyní ji můžeme vídat na televizních obrazovkách v seriálu „Gympl s (r)učením omezeným“ a také v divadle, kde hraje v muzikálu „Baron Prášil“.

Eva v roce 2011
Eva na castingu soutěže „Česko-Slovensko má talent“.
zdroj: img.cas.sk

Byla jsem strašně šťastná

1) Hraješ v muzikálu, jak ses do něj dostala?

Ve čtrnácti jsem odjela studovat konzervatoř do Prahy. Začala jsem studovat obor Muzikálové herectví, takže když vyhlásili konkurz na muzikál Baron Prášil, rozhodně jsem se přihlásila a vyšlo to!

2) Letos ses dokonce objevila v seriálu „Gympl s (r)učením omezeným“, napadlo tě někdy, že by sis mohla v něčem podobném zahrát?

Vůbec ne, jen jsem si to moc přála. Když mi zavolali, ať se dostavím na konkurz a nakonec, že jsem roli dostala, byla jsem strašně šťastná a každý natáčecí den jsem více a více!

3) Natáčení pokračuje a je jisté, že se objevíš i v další sérii seriálu, jak jste si sedli s hereckými kolegy?

Velmi, jsme opravdu skvělá parta, navzájem se navštěvujeme, chodíme na představení i na kafe. Myslím, že tohle přátelství vydrží dlouho i po natáčení.

4) Upřednostňuješ hodně zpěv před herectvím?

Takhle si to nemyslím, ale zpěv mě doprovází životem mnohem déle a můj nynější obor na konzervatoři je jazzový zpěv a world music, takže mám mnohem více příležitostí ke zpěvu než herectví. Myslím, že v těchto oborem je velmi důležitá praxe, takže pokud mám nabídku na film nebo natočit desku, momentálně si budu jistější ve zpěvu.

Eva v seriálu Gympl s (r)učením omezeným
Eva ve své roli Renaty Koberové
zdroj: img.cz.prg.cmestatic.com

Možná jsem i ztratila pár let

5) Předpokládám, že jsi dost časově vytížená, jak zvládáš školu?

Pořád říkám, že tolik vytížená nejsem. Jsem opravdu workoholik, takže mi to tolik nepřijde. Pravda je, že maturitu jsem si musela na rok odložit, protože práce bylo opravdu hodně. Nakonec budu maturovat tento rok a práce mám 2x více tak držte palečky!!

6) Kvůli pracovním povinnostem a škole žiješ v Praze, odkud ale nepocházíš. Bylo pro tebe těžké odstěhovat se od rodiny a postavit se na vlastní nohy?

Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela. Přišlo mi to normální, že lidi co dělali obor zpěv nebo herectví odcházeli z rodiny dříve a dříve také pracovali. Mám úžasnou rodinu a myslím, že mě vychovali dobře, takže se nemuseli nikdy bát mě pustit do velkého města. Jediné, co mi trochu chybí a trápí je to, že se s maminkou a tatínkem nemohu vídat každý den a mít je při sobě. Odejít ve čtrnácti z domu má své kouzlo, ale možná jsem i ztratila pár let. Stejně si stojím za tím, že to byla dobrá volba i přesto, že jsem třeba “vyrostla” trochu dříve.

7) Co děláš teď, o prázdninách? Máš volno a užíváš si dovolenou nebo pořád pracuješ?

Stále pracuji, ale o dost méně než přes rok. Mám jen 8 dní volna, takže jsem na moje narozeniny odjela s přítelem do Turecka!

Do konce roku to bude venku

8) Můžeme se u tebe v nejbližší době těšit na něco nového?

Pokusím se trochu zvolnit kvůli škole, nechci zklamat nikoho, kdo mi ve škole pomáhá, ale máme rozdělanou desku, na kterou mi píše hudbu můj přítel Jirka Vidasov a chtěli bychom jít co nejdříve se singlem ven, takže přece jenom to půjde trochu hůř! Doufáme, že do konce roku to bude venku a bude se Vám to líbit!

9) Určitě by se našla spousta holek, které by chtěly dělat to, co ty. Co bys jim poradila, aby si svůj sen splnily?

Samozřejmě na sobě makat, věřit si, dát si cíle a snažit se je zvládnout! Ale hlavně, nebát se, být za každou cenu sama sebou a vše dělat s láskou! Vše se vrátí!

Eva nafotila také profesionální fotografie
Eva je fotogenická
zdroj: img.topky.sk

10) Děkuji za rozhovor, přeji krásné prázdniny a mnoho úspěchů.

Já děkuji! Krásné prázdniny a hodně štěstí!!!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář