Praha je místo, které celoročně navštěvuje spousta turistů, jež chtějí poznat její krásu. V Praze se nachází spousta možností i míst, které skutečně stojí za návštěvu a proto se i mnozí návštěvníci neustále vrací. Na své si v Praze přijdou nejen obdivovatelé historických památek, milovníci nákupů, romantici ale i spousta dalších.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Praha je místo, které celoročně navštěvuje spousta turistů, jež chtějí poznat její krásu. V Praze se nachází spousta možností i míst, které skutečně stojí za návštěvu a proto se i mnozí návštěvníci neustále vrací. Na své si v Praze přijdou nejen obdivovatelé historických památek, milovníci nákupů, romantici ale i spousta dalších. A pokud i tebe Praha láká a ráda bys jí navštívila, mám pro tebe tip, který si určitě nenech uniknout.

Poznej krásu hlavního města Prahy

Užij si svůj výlet v luxusním hotelu

Udělej si výlet do Prahy

Jestli nepatříš mezi pražandy a od Prahy bydlíš poměrně dost kilometrů, jsi sice trošku v nevýhodě, ale naštěstí se dá najít řešení, které ti výlet do Prahy v pohodě umožní. Pokud chceš výlet do Prahy uskutečnit, jeden vytyčený den ti ale pravděpodobně stačit nebude. Nejschůdnější pak pro tebe bude několikadenní pobyt, během kterého zvládneš navštívit více míst. Příliš uhnaný jednodenní výlet do Prahy by pak nebyl ani tak výletem, ale spíše stresujícím dostihem.

Vyber si dobře umístěný hotel

Výběr hotelu bys určitě neměla podceňovat. Hotel, ve kterém budeš pobývat, by měl být pokud možno co nejblíže k místům, které chceš navštívit. Dobře umístěným hotelem je kupříkladu čtyřhvězdičkový hotel Villa Milada, jenž leží v klidné lokalitě Prahy. Jen kousek od něj se totiž nachází ZOO Praha či Pražský hrad. Z něj se však snadno dostaneš i na Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Staroměstský orloj, ale i do Mořského světa v Holešovicích či do 3D kina IMAX na Flóře. Kromě širokých nákupních možností se ale budeš moct oddávat i romantice při plavbě na lodičkách po Vltavě, čímž tvé možnosti nekončí. Chceš si užít pěkný pobyt, prozkoumávat místa Prahy a užít si pěkného pokoukání, zážitků i okamžiků? Pak ti s radostí oznamuji, že slevy Praha mají pro tebe báječnou slevu ve výši 51% na třídenní výlet do Prahy pro dvě osoby. Chceš vědět víc? Pak čti dál.

Užij si svůj výlet v luxusním hotelu

Pokud chceš Prahu poznat blíž a zároveň být ubytovaná v luxusním hotelu, pak se podívej na slevy na pobyty, které ti nabízí: ubytování na 2 noci pro 2 osoby v luxusním hotelu Villa Milada****, bohatou snídani pro dvě osoby formou švédských stolů a 2x jedna hodina soukromého wellness s bazénem se slanou vodou a saunou. A jako bonus získáš i 20% slevu na konzumaci v hotelové restauraci. Parkování přímo u hotelu i Wi-Fi připojení k internetu je zdarma. Hotel Villa Milada se navíc nachází pouhých deset minut od ZOO Praha a Pražského hradu, což je super. Tenhle pobyt včetně toho, co jsem ti výše popsala, můžeš nyní získat za nádherných 2 479 Kč (zlevněno z 5 000 Kč). Takže pokud máš o tenhle skvělý pobyt zájem, tak určitě neváhej a vydej se poznávat krásu Prahy.

Poznej krásu hlavního města Prahy

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Macina Nováková

    Musím se přiznat, že já do Prahy jezdím hodně ráda. Teď naposledy jsem tam byla zhruba měsíc zpátky. Docela mě překvapilo hlavně to, jak se tam dá levně sehnat ubytování. Mně se ho konkrétně povedlo zařídit přes tento hostel – Akat: https://www.akatpension.com/ V porovnání s jinými hotely atd co jsem našla to vyšlo opravdu levně.