Máš hluboko do kapsy? Čekáš na výplatu? Poradím ti, jak si výhodně a bez problémů půjčit. Ačkoliv mnoha z nám naskočí při slově „půjčka“ husí kůže, rozhodně se nemáš čeho bát. Stačí si jen vybrat spolehlivého poskytovatele. Odteď už žádné dluhy u rodičů a přátel.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Potřebuješ peníze? Teď máš šanci půjčit si úplně zadarmo!

Pořiď si vše, po čem toužíš

Chceš si koupit ten svetřík, co se ti tak líbí? Vyrazit na akci s přáteli? Nebo ti chybí peníze na studium či na jiné výdaje, které potřebuješ nutně uhradit? Půjčit si nikdy nebylo jednodušší než v dnešní době. Pokud je ti víc než 18 let, bez problémů ti půjčí na mnoha místech. Jediný problém se však skrývá v nalezení vhodného poskytovatele, u kterého se nenapálíš. Jaká rychlá půjčka je tedy doopravdy bezpečná a maximálně průhledná?

Výhodná a rychlá půjčky od Perfect Money

Ráda bych ti doporučila českou společnost Perfect Money, díky které už nebudeš muset své rodiče trapně žádat o peníze. Tato společnost je poskytovatelem rychlých SMS půjček. Půjčit si tedy můžeš pohodlně ze svého domova a napoprvé je půjčka zdarma! Půjčku si tak vyzkoušíš, a pokud s ní budeš spokojená, v budoucnu ji můžeš zopakovat. A když ne? Nevadí, stále za tu první nezaplatíš ani korunu. Využít můžeš SMS půjčky od 1000 do 5000 Kč a tyhle peníze čerpat podle svých představ.

Vše je tak jednoduché. Půjčka je opravdu rychlá a tvá žádost se vyřídí už za pár minut. Na webu společnosti najdeš i praktickou tabulku, ze které snadno zjistíš, kolik přesně tě budou stát další půjčky. Záleží na tom, jakou částku si půjčíš a na jak dlouho. Ceny za půjčku jsou ale přijatelné.

Stačí poslat jednu SMSku

Požádat můžeš online nebo přes SMS. Převod peněz probíhá z FIO banky, ve které můžeš na přepážce půjčku i splatit. Ke splacení však můžeš využít i kteroukoliv pobočku České pošty nebo platbu provést z banky, třeba ze svého internetového bankovnictví. Na splatnost půjčky navíc rozhodně nezapomeneš, jelikož ti přijde včasné upozornění na e-mail a přes SMS.

Zbav se strachu z nevýhodných půjček od pochybných poskytovatelů a zapomeň na složité zařizování v bance, nutnost doložení příjmu nebo na podpis úvěrové smlouvy. Na skvělou půjčku dnes hravě dosáhneš i ty! Už nemusíš čekat do výplaty, je tedy totiž doopravdy férová půjčka.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Josef Devátý

  Já osobně se teda s půjčkami snažím být opatrný. Určitě bych výběrem půjčky strávil nějaký čas, přecejen ta nabídka půjček je dnes opravdu obrovská. Já například nedávno zjistil, že dokonce existují půjčky pro lidi v insolvenci. To jsem třeba vůbec netušil. Psali o tom tady: https://www.finstart.cz/pujcky-pro-lidi-v-insolvenci/

 • Daniela95

  já jsem si teď potřebovala půjčtit trošku větší finanční obnos, takže se na mě tato akce nevztahuje. Díky srovnání na https://www.duofinance.cz/bankovni-pujcky jsem však narazila na dost výhodnou nabídku, takže jsem i tak spokojená.

 • Macina Nováková

  No, myslím si, že pokud člověk chce, aby byla půjčka opravdu zadarmo, tak musí mít hlavně jistotu, že ji dokáže splatit. Já osobně třeba takovýmto SMS půjčkám moc nevěřím. Docela dobré zkušenosti mám ale s nebankovními půjčkami. Pár takových jsem si už brala a vždy to proběhlo bez problému. Co si pamatuji, tak většinou jsem je vybírala podle tohoto srovnávače: https://www.pujcka-dnes.cz/nebankovni-pujcky/

 • Kamil Štrof

  Také jsem si teď nedávno bral půjčku, kterou jsem dostal úplně zadarmo. Na https://www.bezvamoney.cz/prvni-pujcka-zdarma/ jsem totiž našel seznam společností, které vám rádi poskytnou první půjčku v rámci jejich promo akce půjčku bez poplatků. Taková nabídka se pak zkrátka neodmítá.

 • Niky Zuběnková

  Kolik jste za tenhle článek dostali zaplaceno? Vždyť to je hnus nabádat tuhle věkovou kategorii čtenářů k půjčkám, máte vůbec nějaké morální dno?