Prázdniny utíkají jako voda a tak je na čase se připravit na návrat do školy. Už tě nebaví psát obyčejnými reklamními propiskami? V tvé školní výbavě by určitě neměly chybět kvalitní psací potřeby.

Pilot Pen

Psaní není nuda

Máš nějakou oblíbenou propisku nebo píšeš propiskami, které doma najdeš? Bohužel reklamní propisky nejsou moc kvalitní a některé dokonce zanechávají kaňky či naopak při psaní vynechávají. Pak psaní domácích úkolů s takovou propiskou je opravdu za trest, psaní tě jen rozčiluje a taková propiska hned letí do koše.

I přesto, že se říká, že do budoucna klasické sešity zcela vymizí a nahradí je notebooky či tablety, což by se ti jistě líbilo, psaní je důležitou dovedností, kterou v určitých chvílích počítači nahradit nelze. Navíc psaní rozvíjí motoriku a procvičuje mozek. Proto je důležité si vybrat kvalitní pero, které ti psaní ulehčí.

Pilot Pen

Kouzelné pero

Chceš, aby tě psaní začalo bavit? Pořiď si gelový roller FriXion Clicker 05 od japonského výrobce Pilot.

Výhodou je tenká stopa a hladké psaní, které zajistí hrot o průměru 0,5mm. Navíc oceníš provedení bez víčka, které se ti určitě také běžně ztrácí. Proto si zapamatuj heslo pro pero FriXion Clicker 05 patřící do skupiny kouzelných per Pilot FriXion, které je STISKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ.

Díky stiskacímu provedení stačí stisknout a můžeš hned psát. Další výhodou je speciální inkoust Metamo, který lze vymazat a znovu přepsat a to dokonce kolikrát chceš. Inkoust totiž mění barvu dle okolní teploty, a tak se zneviditelní při zahřátí na 65 °C takzvaným gumováním za pomoci plastového zakončení rolleru a naopak pokud inkoust zchladíš pod –15 °C například v mrazáku, vymazaný text se opět objeví.

Pero je dostupné v 7 barvách, píše dle barvy pera a má výměnnou náplň. Stačí si jen vybrat barvu, která se ti líbí.

Pilot Pen

Zaujal tě tento gelový roller? Zakoupit si jej můžeš v každém dobrém papírnictví nebo na internetu. Doporučená prodejní cena je 77 Kč.

Více informací o produktech z řady Pilot FriXion Family na webu www.pilotpen.cz.

Máš některý z produktů Pilot? Staň se fanouškem na Facebooku Pilot Pen CZ.

Pilot Pen

Chceš vyhrát iPad mini ve speciálním PILOT PEN designu a balíčky produktů PILOT pro sebe tvé dva kamarády?

Dej dokopy tým a vytvořte si vlastní komiksový příběh! Aplikaci najdeš zde: Tvůj příběh s Pilot FriXion

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář