Blíží se vaše výročí, nebo chcete jen svou drahou polovičku překvapit nějakým opravdu zajímavým dárkem od srdce? Pokud si chcete užít nefalšovanou romantiku, vsaďte na kouzelné zážitky a vyberte si mezi víkendovými pobyty. Nabídka je opravdu široká a najde si v ní každý to, co má nejraději.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Blíží se vaše výročí, nebo chcete jen svou drahou polovičku překvapit nějakým opravdu zajímavým dárkem od srdce? Pokud si chcete užít nefalšovanou romantiku, vsaďte na kouzelné zážitky a vyberte si mezi víkendovými pobyty. Nabídka je opravdu široká a najde si v ní každý to, co má nejraději. Pro milovníky romantiky je zde připravena nabídka pohádkových víkendů strávených na zámku, nebo přímo speciální romantické víkendy, pro milovníky vína je jak ušitá nabídku víkendů strávených v malebných krajích vinohradů.

Chcete prožít kouzelné chvíle plné vášně a překvapení? Neváhejte a potěšte svou lásku romantickým víkendem!

Chcete prožít kouzelné chvíle plné vášně a překvapení? Neváhejte a potěšte svou lásku romantickým víkendem!

Romantické víkendy pro dva

Romantické víkendy jsou to pravé pro páry v každém věku. Jsou navržené tak, aby si každý pochutnal na báječném jídle, hýčkal své tělo návštěvami wellness studia a dopřál si úžasné a regenerační masáže. Pro navození té správné romantické atmosféry je vždy připravena láhev lahodného sektu a romantická večeře při svíčkách.

Víkend na zámku

Pokud chcete zažít něco opravdu výjimečného, vyzkoušejte víkend na zámku. Rázem se ocitnete jako v pohádce a budete obsluhováni stejně jako králové v jejich dobách. Je pro Vás nachystána delikatesní večeře složená z několika chodů, zámecká snídaně a pro maximální pocit pohody relaxační masáž. Nechce se rozmazlit a dopřejte si jedinečné chvíle odpočinku na honosném zámečku.

Víkend s vínem

Pro milovníky vína je také z čeho vybírat. Můžete si vybrat z mnoha míst, která se pyšní malebnými vinohrady, a kromě báječného odpočinku v přírodě si pochutnáte na lahodném víně. Víno je nejen vynikající, ale i léčivý nápoj. Udělejte něco i pro své zdraví a dopřejte si víkend s kvalitním vínem. Nebo vás snad více zajímají wellness víkendy?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.ovikendu.cz Lukas

    Takový víkendový pobyt může být i zajímavým zpestřením “krachujícího” stereotypního vztahu a podobný romantický víkend snad nemůže ani ublížit. Pokud teda samozřejmě je tam vubec vůle ten vztah zachránit.