Určitě si strávila báječné chvilky na dovolené nebo jsi prožila neobvyklé dobrodružství na svých cestách. Nezáleží na tom, zda patříš mezi „batůžkáře“ nebo se ráda rozvalíš na pláži a chytáš bronz ze všech stran, ale záleží na tom, že sis to pořádně užila a chtěla by ses o své zážitky podělit s ostatními.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Určitě si strávila báječné chvilky na dovolené nebo jsi prožila neobvyklé dobrodružství na svých cestách. Nezáleží na tom, zda patříš mezi „batůžkáře“ nebo se ráda rozvalíš na pláži a chytáš bronz ze všech stran, ale záleží na tom, že sis to pořádně užila a chtěla by ses o své zážitky podělit s ostatními. Tuto tvoji snahu samozřejmě náležitě oceníme.

Pohoda a klid na dovolené

Pohoda a klid na dovolené

Kámoška ti ve spolupráci s CestovniPortal.cz přináší soutěž o fotoaparát CANON Digital IXUS 300 HS “limitovaná edice”. Napiš cestopis o své dovolené, buď originální, přidej pár fotek a pošli nám to. 3 nejlepší z vás vyhrají vymazlený červený foťák CANON. Tak neváhej a pojď do toho!

Jak se zúčastním soutěže o foťák CANON?

Pošli nám svůj cestopis, jaká byla tvoje letošní dovolená. Snaž se, aby tvůj cestopis upoutal co nejvíce čtenářů. Popiš co nejlépe, jak celá tvoje dovolená probíhala a co zajímavého jsi tam prožila a co bys doporučila i ostatním a na co by si případně měli dát pozor, kdyby chtěli vyrazit na stejné místo. Buď originální. Nesnaž se zkopírovat cestopis z jiných webů, poznáme to a ze soutěže tě automaticky vyřadíme. Nakonec přidej pár fotek a odešli to do naší redakce. Tvůj cestopis po schválení zveřejníme a ty hned můžeš rozeslat link a pochlubit se svým kamarádkám.
Na konci září redakce kámošky a CestovníhoPortálu společně vyberou 3 nejlepší, nejzajímavější a nejoriginálnější cestopisy a odmění jejich autory fotoaparátem CANON.
Pusť se tedy do toho. Těšíme se právě na tvůj zajímavý cestopis.
Zde přidáš svůj vlastní cestopis

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář