Miluješ romantiku a chvíle ve dvou, během kterých vás nikdo neruší? Zpříjemněte si společné momenty něčím opravdu dobrým, zde je několik skvělých tipů.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Pokud si chceš romantické chvíle opravdu vychutnat, nezapomeň na kvalitní víno a delikatesy

Noc, láska a víno

Společné chvilky a dlouhé hodiny zajímavého povídání až do pozdních nočních hodin jsou často tím, co my ženy na vztazích nejvíce milujeme. Vždyť vypnout a věnovat se jeden druhému je tak krásné. Pokud si chceš přesně takové momenty opravdu užít, nezapomeň k nim přidat také nějaké dobré pití a občerstvení. Společné ochutnávání a pochutnávání je ostatně také zajímavou aktivitou, která jen tak neomrzí, což u kvalitních vín platí dvojnásob. Nemusíte být s partnerem zkušení a profesionální sommelieři, abyste si nalili lahodnou skleničku. Jaká kvalitní francouzská vína stojí za povšimnutí? Vždy pochopitelně záleží na vašich preferencích, nicméně takové růžové víno z vinařství Cave Bonnieux, které najdeš v nabídce obchodu vinogalerie.cz, je skvělým doplňkem romantického povídání. Je šumivé, s plnou chutí a vůní po světlém ovoci.


Ne náhodou se francouzská vína se považují za nejlepší na světě. Konkrétně popularita těch růžových velmi rychle roste, pokud chceš skutečně poznat jejich chuť v plné kráse, měly by být vychlazeny na teplotu od 8 do 12 stupňů.

Dárek, které vykouzlí úsměv

Nejen v období svátku zamilovaných často bloudíme po obchodech a přemýšlíme nad tím, čím potěšit blízkou osobu. Jak vybrat něco, co je od srdce a zároveň vždy potěší? Nejen vzhledem k výše zmíněnému tipu na kvalitní vína jsou trefou do černého dárkové koše. Vkusně zdobené dárkový koše s jedinečnými dobrotami, mezi kterými například nechybí něco dobrého k pití, čokoláda a další lahůdky, vždy udělají radost. Dárkový koš pro pány ke sváteční příležitosti je krásný na pohled a potěší i opravdu hodně vybíravé jazýčky.

Inspirace na čerstvý vzduch

Jakmile se objeví vhodná příležitost a bude přát počasí, z vlastní zkušenosti doporučuji vyrazit ven společně s dekou a dobrotami. Piknikové koše jsou skvělým dárkem a společníkem, se kterým je pobyt na čerstvém vzduchu protkán degustačními zážitky. Důkazem budiž piknikový koš pro dvě osoby z přírodního proutí, který obsahuje potřebný servis včetně otvíráku na víno. Stačí pouze naplnit a vyrazit!

Pro hezčí zážitky

Obohatit romantiku o kvalitní víno a něco dobrého k snědku je skvělý nápad. Přeci jen bude něco pravdy na tom, že láska prochází žaludkem. Všechny výše zmíněné produkty na tebe čekají na stránkách obchodu vinogalerie.cz. Vybírej z široké nabídky vín a praktických doplňků pro radost. Otevřeš tak romantice dveře dokořán!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář