Hra The Sims 3, zatím poslední verze populární hry The Sims, vyšla v roce 2009. Teď je oficiálně potvrzeno, že v roce 2014 vyjde i čtyřka.

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

Realističtější požitek ze hry

Maxis a EA games nedávno vypustili informaci, že hry Sims 4 se dočkáme v roce 2014 – vyjde pro PC a Mac, stejně jako její předchozí verze, a měla by se prý víc zaměřovat na „srdce a duši Simíků“. Tvůrci hry taky slibují, že bude realističtější a nabídne tak hráčům lepší požitek ze hry. Na rozdíl od trojky, kde je on-line hraní velkou výhodou, taky bude čtvrtý díl určen především pro off-line hraní.

Takhle vypadá logo čtvrtých sims.
Takhle vypadá logo čtvrtých sims.
zdroj: simsworld.cz

Na další info si počkáme

Nic moc dalšího k vydání hry zatím zveřejněno nebylo – ani datum vydání, ani cena, za jakou bude hru možno sehnat, až vyjde. Jen bylo ze strany pracovníků společnosti Maxis naznačeno, že Sims 4 budou nějak propojeni se hrou SimCity a že bude k dispozici tím pádem mnohem víc nástrojů pro úpravu světa v okolí Simíků. No řekněme, že já jsem přinejmenším zvědavá… :-)

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Diana Reichmannova

    Abych teda pravdu řekla, tak já hry moc nehraju, ale Sims je jediná hra, kterou mám na svém počítači nainstalovanou. Akorát v mém případě je to Sims 2, protože nic novějšího by můj počítač asi nezvládl. Dokonce i s tou dvojkou měl dřív problémy, protože se při hraní hrozně přehříval. To ale naštěstí vyřešil servis notebooku, který mi udělali u https://www.rgservice.cz/