Taky jste na tom ještě s dárky k letošním Vánocům bídně? Nemáte nápady a přitom se to protivné datum tak strašně rychle blíží?

Máme pro vás pět tipů na vánoční dárky, které jsme našly v jednom internetovém obchodě s dárky.

Tip první

Alkoholová ruleta. Jestli občas pořádáte s kamarády pořádnou oslavu, rozhodně jim dopřejte tenhle zázrak. Alkoholová ruleta je luxusní hra, u které si můžete vybrat pravidla podle toho, jak moc se chcete ten večer ztít. Do rulety se vhodí kulička a na jaké číslo padne, ten panák musíte vypít. Zbytek už je jen na vás. Super společenský dárek.

Alkoholová ruleta

Tip druhý

Golf na WC. Jestli se při sezení na záchodě nudíte nebo jste nuceni číst dokola staré časopisy, nejste v tom sami. Podobně se na záchodě nudí velká spousta dalších lidí, čehož využívá právě golf na WC. Tahle zelená rohožka slouží jednak jako klasická rohožka k záchodové míse, ale při sezení na trůně si můžete rovnou vzít do ruky hůl a trefovat se míčkem do jamky. Vynikající trénink pro všechny golfisty.

Golf na WC

Tip třetí

Balanční náramek. Ačkoli jsme tuhle věcičku příliš nepochopily, evidentně je trendy, tak řadíme Power balance náramek na náš seznam tipů na vánoční dárky.

Balanční náramek

Tip čtvrtý

Řeznická zástěra. Jestli znáte někoho, kdo rád vaří, zkuste mu pořídit bílou zakrvácenou zástěru, jak na hororového vraha. Uvidíme, jestli se mu v ní budou chutné pokrmy dobře připravovat.

Řeznická zástěra

Tip pátý

Alkohol tester. Dneska už poměrně běžná pomůcka, která přijde vhod hlavně notorům a jiným alkohol milujícím živočichům. Dobrá věcička, která se poměrně hodí, třeba řidičům. Poznáte s ním hlavně zbytkový alkohol, takže budete vědět, jestli už můžete sednout za volant.

Alkohol tester

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář