Panenka Barbie v záři reflektorů debutuje na červeném koberci a přehlídkovém mole. Pro její dokonalou postavu byly vytvořeny dokonalé šaty. Z návrhu na papíře se z jednoho dětského pokoje přenesly do ateliéru půvabné české návrhářky Ivany Mentlové, která jim doslova vdechla život.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Díky Barbie si nyní může každá holčička vyzkoušet, jaké je to být módní návrhářkou.

Díky Barbie si nyní může každá holčička vyzkoušet, jaké je to být módní návrhářkou.

Exkurze do světa módního návrhářství

Panenka Barbie se pyšní novými šaty, navrženými sympatickou vítězkou soutěže Barbie návrhářka Magdalenou Pernickou (12 let). Nové šatičky jí pomohla doladit oblíbená přední česká návrhářka Ivana Mentlová, která se ve světě módy profiluje již řadu let. Panenka snů Barbie tak splnila sen jedné z českých holčiček, která se do soutěže začátkem letošního roku přihlásila. Moderně střižené šatičky ožily v ateliéru talentované Ivany Mentlové, která tak umožnila Magdalence nahlédnout do světa módního návrhářství a více jí tento svět přiblížit.

Navrhování pro Barbie je zábava

„Krátké koktejlové šaty jsou z ledově modrého hedvábí. Horní díl šatů na jedno rameno je tvarován z boku černými vsadkami, které formují postavu a byly typickým prvkem jedné z mých kolekcí. S Magdalenou se mi na jejich výrobě spolupracovalo hezky, je to milé děvče, kterou navrhování baví. Líbilo se mi, že si nechala poradit, ale zároveň si stála za svým.“, komentuje projekt Barbie návrhářka Ivana Mentlová. „Když jsem se dozvěděla o výhře v soutěži Barbie návrhářka, byla jsem velice překvapená a zároveň i nadšená. S návrhářkou paní Ivanou Mentlovou a s lidmi od společnosti Mattel se mi dobře spolupracovalo a dárky, které jsem dostala, se mi moc líbily! “, usmívá se vítězka soutěže Magdalena Pernická. A čím se oblíbená panenka Barbie blýskne příště? Nechte se překvapit, určitě to bude stát za to!

Panenka Barbie dobývá svět módy

Pro všechny malé módní návrhářky – Barbie design studio

Znáte holčičku, kterou láká práce módní návrhářky? Je kreativní a ráda něco vyrábí? Máme pro Vás skvělý tip, jak jí udělat radost – může se stát módní návrhářkou a své oblíbené panence Barbie vytvořit ty nejkrásnější šaty! Pořiďte jí Barbie designové studio s doplňkovou sadou. Vaše holčička si pak pomocí zdobítek a fantazie sama šaty upraví – stačí jen vybrat ze vzorníku a pomocí šablony, barevných fixek, mašliček a samolepek může začít vytvářet šatičky svých snů!

Barbie Design studio obsahuje 1 panenku v šatech, 4 šatičky na šabloně, 2 plastové šablony, 1 arch holografických samolepek. Neváhej a pořiď si také doplňkovou sadu, která navíc obsahuje mašličky, další šatičky a nové vzory.
Panenka Barbie dobývá svět módy
Cena – 680,- Kč
www.mattel-katalog.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář