Mít osobní bankovní účet je v dnešní době již naprostou samozřejmostí, ne-li přímo nutností.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Osobní účet mKonto – už žádné nesmyslné poplatky za běžné záležitosti

Obvykle to znamená i určité výdaje za poplatky, které se mohou u některých bank vyšplhat klidně k částkách kolem 200 Kč měsíčně, což za rok už činí pořádný obnos. Naštěstí to jde i jinak. mKonto od mBank umožňuje využívat svůj běžný účet bez nesmyslných poplatků a šetřit tak zbytečné výdaje. Díky tomu patří tento finanční produkt mezi špičku na trhu a jeho výhod využívá již více než 540 000 spokojených klientů.

Žádné nesmyslné poplatky

Osobní účet mKonto představuje možnost, jak ovládat své finance jednoduše a bez velkých výdajů. Založení i vedení účtu je zcela zdarma, stejně jako všechny příchozí a odchozí platby, nastavení inkasa, SIPO a trvalých příkazů v ČR. Zdarma jsou také tři výběry, a to z libovolného bankomatu po celé České republice. Kromě toho bezkontaktní platební karta Visa Classic pochopitelně umožňuje bezpečné a velmi pohodlné platby u obchodníků a je při minimálním používání také zdarma. Klient dostává každý měsíc přehledný výpis z účtu do své mailové schránky, a to opět zdarma.

Jednoduché založení

Založení mKonta je snadné a využít k tomu lze celkem tří způsobů. Při online založení není potřeba nic víc než dva doklady totožnosti a výpis ze své dosavadní banky. Pokud má klient raději v ruce papírovou smlouvu, může si ji nechat přivést kurýrem na libovolné místo. A samozřejmě nechybí ani možnost klasické návštěvy pobočky mBank a uzavření smlouvy přímo tam.

Dokonalý přehled nad financemi

Mnoho zákazníků si přeje mít dokonalý přehled o každém pohybu na svém účtu, což je pochopitelné. Díky SMS zprávám a e-mailu je taková záležitost u mKonta zcela běžná. Co se týče internetového bankovnictví, to je samozřejmě všem klientům k dispozici 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. S internetovým bankovnictvím je propojena i mPůjčka. Ta je momentálně nejvýhodnějším osobním úvěrem na trhu a pro majitele mKonta je žádost o ni více než snadná. Kromě toho se majitelům účtů u mBank otevírá snazší cesta i k dalším bankovním produktům, jako je například výhodná mHypotéka Light, mKreditka nebo mRezerva pro nečekané výdaje.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jiri

    Pokud budete chtit zjistit zůstatek na vasem uctu v bankomatu, tak vam mbank nauctuje 9 kc za kazde takoveto nahlednuti a pak ze nemaji absurdni poplatky.

  • Avocmada

    Mám nastavené, že nejnovější články z Kamarádka.cz se mi zobrazují na mé domovské stránce seznam.cz.. Měla jsem vaše články ráda. Ale poslední dobou nejde o nic jiného než o reklamu. Pět z šesti titulků, co se mi objeví v seznamu novinek na vašich stránkách, jsou více či méně skryté reklamy…nic víc. Doufám, že nemáte na výběr, ale i přesto je mi líto,ale o tohle já nestojím a z odběru se odhlašuju…..Možná je vám to jedno, jen jsem chtěla někde vyjádřit svou lítost nad upadající úrovní věškeré publicistiky v naší zemi.