Už tě nebaví dávat rodičům každý rok ty samé dárky? Hledáš inspiraci na super dárek, který tě bude stát minimum času, peněz a zároveň tvé mámě s tátou udělá opravdu radost? Vytáhni se s fotodárkem, který tvé rodiče na 100 % mile překvapí.

Originální dárek pro rodiče na poslední chvíli a za pár kaček

Zvěčni vzpomínky z dovolené do kalendáře

Že ta dovolená byla vlastně nuda, vůbec se ti na ni nechtělo a ještě celá propršela vůbec nevadí. Určitě si na ní vytvořila nějaké fotky, kde vypadáš ty, brácha, ségra i vaši spokojeně. Právě tyto fotky můžeš použít třeba na vytvoření originální fotokalendáře. Výhodou je, že v dnešní moderní době můžeš takový kalendář z vlastních fotek objednat online – celá jeho výroba ti zabere jen pár kliknutí. Vůbec nemusíš běžet k fotografovi. Sama si vybereš fotky, dekor i rozvržení dle vlastních představ.

Fotokalendář

Obraz z fotky jako super dárek do ložnice

Možná se vaše rodina nedávno rozšířila o dalšího člena nebo je součástí vaší domácnosti milovaný zvířecí mazlíček. Pro tyto příležitosti je skvělým dárkem obraz. Pořídíš ho můžeš v různých rozměrech od 30 až do 90 cm, perfektně tak pokryje stěnu v obýváku, pracovně i na chodbě. Nebo možná vlastníš i nějaký společný snímek tvých rodičů, na kterém to oběma děsně sluší. Taková fotka se určitě bude perfektně vyjímat v jejich ložnici.

Nadchnou i klasické fotky

Ani fotky nemusí být obyčejným dárkem k Vánocům. Obzvlášť pokud celá rodina fotíte digitálem a na klasická papírová alba se u vás téměř zapomnělo. Trápí tvoje rodiče, že nemají co ukázat známým, když přijedou na návštěvu? Klasické fotky na kvalitním papíru nebo rovnou celá fotokniha určitě potěší a v oné vánoční chvilce možná přinese i slzy dojetí.

Fotokniha

Dárek z fotek i na poslední chvíli

A jaké jsou hlavní výhody takového dárku? Na poslední chvíli můžeš svým rodičům objednat pěkný a originální dárek, který jim řekne, že na ně celý rok myslíš (i když to vůbec nemusí být pravda). Fotky tě nevyjdou ani draze – záleží jen na tom, kolik jich necháš vyrobit. Kalendář v kuchyni zajisté budou všichni obdivovat, navíc ho můžeš doplnit i nějakou svou vlastní cool fotkou – no uznej, která z nás by si nechtěla zkusit být modelkou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Sabilla

    Já jsem rodičům na poslední chvíli koupila samolepící zrcadla a stojan na víno. Jsou to krásné, vkusné a kvalitní dárky a nestojí moc. Navíc nalepovací zrcadla jsou velmi solidní a nerozbijí se tak lehce jako klasická, navíc je dělají v různých tvarech včetně klasických, barokních, zvířat, dveří nebo celé čelo postele.