Vánoce budou co nevidět za dveřmi a brzy všechny čeká shánění různých dárků. Nastává tak dilema, jaký dárek bude ten nejlepší. Na špici se neustále drží originální dárky, po kterých je stále velká poptávka. Ale jak originální dárky vybrat? Mrkni se na mých pět tipů, ve kterých nalezneš originální dárky pro ženy.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vánoce budou co nevidět za dveřmi a brzy všechny čeká shánění různých dárků. Nastává tak dilema, jaký dárek bude ten nejlepší. Na špici se neustále drží originální dárky, po kterých je stále velká poptávka. Ale jak originální dárky vybrat? Mrkni se na mých pět tipů, ve kterých nalezneš originální dárky pro ženy. Společně s tím si můžeš přečíst i zajímavé názory. Ty mohou tobě nebo tvému příteli poskytnout inspiraci k nákupům.

Vybrat opravdu originální a netradiční dárky pro ženy není nic složitého, stačí mít jen dostatek inspirace!

Vybrat opravdu originální a netradiční dárky pro ženy není nic složitého, stačí mít jen dostatek inspirace!

Tip číslo 1 – Dvě hřejivá srdce

Nejen k svátkům zamilovaných patří originální dárky vyjadřující lásku. Dárky pro ženy s motivy romantiky jsou tím pravým ořechovým i na Vánoce. Na jeden takový dárek ti sdělí názor dvaadvacetiletá Monika. „Když jsem objevila dvě hřejivá srdce, hned mi blesklo hlavou, že bych je chtěla dostat k Vánocům. Spojují v sobě praktičnost, protože zahřejí a zároveň jsou opravdu krásná i romantická. Udělaly by mi obrovskou radost a přála bych si, abych je pod stromečkem našla.“

Tip číslo 2 – Podvodní světelná show

Originální dárky pro ženy mohou mít několik zajímavých podob. Jednou variantou, kterou ocení ženy i muži, je podvodní světelná show. Ta z obyčejné koupele vytvoří zábavnou koupel plnou světelných efektů. Za výborný nápad to považuje i dvacetiletý Martin. “Na Vánoce ale i jiné příležitosti rád vybírám originální dárky a to takové, které vážně překvapí. Proto mě příjemně překvapila podvodní světelná show natolik, že ji partnerce pořídím k Vánocům. Zároveň se neskutečně těším na to, že ji i sám vyzkouším :-) . Mě samotného by také velmi potěšila. Přítelkyně si i láme hlavu s tím, co pořídit své kámošce, tak jí tuhle parádní věc nenápadně doporučím. Jen mi držte palce, aby neodhalila, že ho dostane také.”

Tip číslo 3 – Stylové háčky na kabelku

Originální dárky pro ženy mohou mít podobu praktických a elegantních háčků na kabelky. Ty se těší ze své popularity a zaručeně s nimi nikdy nešlápneš vedle. To samé si myslí i studentka Pavla. “Háčky na kabelky jsou vkusným doplňkem, který by moderní ženě neměl chybět. Proto jsem je zatím pořídila mamině i kamarádce, kterým se líbily. Mně by háčky na kabelky udělaly velkou radost, i když je to poměrně maličkost. Už jsem se o nich před rodinou zmínila, tak třeba i já je letos konečně dostanu.”

Tip číslo 4 – Magické natáčky pro magický účes

Můj kamarád Petr sice šminkování a doplňkům nerozumí, ale přesto celkem ví, co jeho partnerku potěší. “Moje holka si libuje v úpravách vlasů. Já tomu sice nerozumím, ale vím, že jí něco takového radost udělá. Magické natáčky mi tak přijdou jako úžasný nápad. Ty ještě ve své sbírce nemá a jsem zvědavý, jak po rozbalení bude jásat :-) . Podobné dárky pro ženy zajisté každou potěší. Takže pokud nemáte tip, možná jste ho teď nalezli.”

Tip číslo 5 – Clocky, roztomilý utíkající budík

Pokud máš v okolí někoho, kdo má problém s ranním vstáváním, bude pro něj skvělým parťákem utíkající budík. Ten ve chvíli zvonění začne jezdit po celém pokoji a ani pády ho nezastaví. Tento vtipný a originální dárek má své příznivce, konkrétně Danču, která dvakrát týdně ráno vstává na hodiny spinningu. “Když jsem se o utíkajícím budíku dozvěděla, představa o jeho fungování mě pořádně rozesmála. Rozhodně patří mezi originální dárky, vtipné a netradiční. Z něj bych měla pod stromečkem neuvěřitelnou radost. Moc ho chci a snad se mi mé přání vyplní. Tenhle super budík považuji za bezkonkurenčně originální dáreček.”
Originální a netradiční dárky pro ženy k Vánocům - dárky

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Tomáš

    Já si myslím, že nějaký pěkný šperk nikdy nezklame. Tento rok se chystám mojí milé dát náušnice od Swarovski, které ji budou pasovat k řetízku, co dostala k narozeninám. Swarovski zatím nikdy nezklamal :-)

  • K.Metalprincess

    tohle mi nepřijde ani originální ani netradiční…

  • akynel

    heh… v tomto článku vám už opravdu chybí jen ten Horst Fuchs :-D