Pokud již nyní plánujete dovolenou, bude se vám hodit jedna skutečně exkluzivní dávka inspirace. Za nádhernou přírodou, exotickou kuchyní a luxusními hotely vyražte na Maledivy!

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Sněhobílé pláže na dosah

Maledivy se bez diskuze řadí mezi cestovatelské sny mnoha lidí. Ojedinělá soustava 19 atolů a více než jednoho tisíce ostrůvků v Indickém oceánu již dávno nepatří k nedostupným destinacím. Jen co mrknete, můžete si užívat nádherné počasí na sněhobílých plážích a tyrkysové moře. Luxusní resorty na vás čekají. Stačí si vybrat! Dovolená na míru dle vašich představ je skvělou volbou. Přání užít si bezchybný relax může být snadno vyslyšeno. Chcete romantiku ve dvou? Žádný problém, Maledivy jsou k tomu jak stvořené. A co takhle vyrazit s celou rodinou? Opět bez komplikací, rodinné cestování s dětmi si konečně užijete.

Výlet za luxusem

Pokud vás láká luxusní dovolená, Maledivy vás rozhodně nezklamou. Mnoho hotelů nabízí nádherné ubytování a pestrý program pro hosty. Mezi standardní aktivity patří například potápění či šnorchlování. Pobyt plný relaxace a originálních zážitků vás nabije energií. Mezi velmi populární a luxusní resorty se špičkovými službami patří:

Luxusní zájezdy nejen do těchto resortů jsou spojeny s přesunem prostřednictvím hydroplánu, který vás z hlavního letiště v Male přepraví do nefalšovaného ráje, kde si můžete užívat dovolenou plnými doušky. Zábavu na místě si najdou nejen milovníci již zmíněného potápění, ale například také vyznavači golfu. Při výběru toho správného místa se spolehněte na zkušenosti profesionálů. Exclusive Tours je synonymem luxusní dovolené pro náročnou klientelu.

To je to pravé

Našlo by se opravdu mnoho důvodů, proč na Maledivy vyrazit. V luxusním hotelu bude skvěle postaráno o všechny vaše potřeby. Odpočinete si, nebudete se nudit a hladovět rozhodně také nebudete. Ba právě naopak. Užijete si grilované mořské ryby, krevety, chobotnice, exotická koření a další dobroty. Spojení dovolená Maledivy jednoduše patří k sobě. Právě nyní je ideální doba, kdy vyrazit, tak zbytečně neváhejte! Objevíte neporušený ráj na zemi, kde je moderní komfort v souladu s krásami přírody. Ideální místo pro zamilované páry, a to nejen v rámci svatební cesty.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Karolína Novotná

  My jsme byli s manželem také na Maledivách a slovy se to ani nedá popsat, byla to taková nádhera. Vůbec se mi odtamtud nechtělo. Jsou tam vyhlášená místa na potápění, takže ještě před tím, než jsme jeli, tak jsme si zaplatili potápěčský kurz na http://www.seawolf.cz/ , abychom si dovolenou užili se vším všudy.

 • Tereza Holá

  Chtěla bych se zeptat, jestli byste doporučovali vyrazit na Maledivy na vlastní pěst nebo raději s cestovkou. Zároveň co se týče cestovky, jakou byste doporučili? Našla jsem tyto stránky: Maledivy. Máte s nimi nějako zkušenost?

 • Vlastimil Bůček

  Maledivy jsou v mém případě také bohužel zcela mimo moje finanční možnosti. Ale třeba to někdy výjde… Kdo ví… Letos ale určitě ne, protože na tyto prázdniny už mám naplánované Chorvatsko. Tam je taky hezky. už mám skoro všechno zařízené, jen mi chybí sjednat si cestovní pojištění. Jak to tak vidím, tak si ho nejspíš sjednám u https://www.insiacare.cz/

 • Juraj Liška

  Musím se přiznat, že Maledivy mě lákají už pěkně dlouho. Ale bohužel je to mimo moje finanční možnosti. Myslím si ale, že skvělá alternativa je například Dominikánská republika. Tam bych se také moc rád podíval. Mimochodem, pokud by se tam náhodou někdo chystal, tak tady https://www.cestolino.cz/pruvodce/dominikanska-republika/ jsem narazil na celkem užitečného průvodce. :)

 • kristýna ryglová

  Todle je opravdu nádhera. Já se asi na Maledivy nikdy nepodívám, mě musí stačit něco v Evropě. Rádi jezdíme do Itálie, kde je taky řada pěkných míst. Koupili jsme si nafukovací člun, který jednoduše manžel nafoukne https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/p/5563/prenosny-kompresor-o15-1-1-cm , a na něm prozkoumáváme všelijaká zákoutí a pláže, kde kolikrát nejsou žádní lidé a je to tam taky nádherné.