Nevíte, co dělat o dlouhých zimních večerech? Všechny dárky máte nakoupeny a zabaleny, cukroví nachystáno, přání odeslána? Koukání na televizi se stále stejnými programy už Vás nebaví, na Facebooku nikdo nepíše, a čtení knih není zrovna Vaše parketa? Nepropadejte panice, na uklízení, jako poslední variantu zabití nepříjemné nudy, je vždycky času dost.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nevíte, co dělat o dlouhých zimních večerech? Všechny dárky máte nakoupeny a zabaleny, cukroví nachystáno, přání odeslána? Koukání na televizi se stále stejnými programy už Vás nebaví, na Facebooku nikdo nepíše, a čtení knih není zrovna Vaše parketa? Nepropadejte panice, na uklízení, jako poslední variantu zabití nepříjemné nudy, je vždycky času dost. A vyrazit zbytečně utrácet, taky určitě nebude potřeba.

Hraní online her už není jen doména kluků! Existuje celá řada opravdu zábavných her pro dívky, které tě dostanou.

Hraní online her už není jen doména kluků! Existuje celá řada opravdu zábavných her pro dívky, které tě dostanou.

Kvalitní online hry

Naštěstí víme o něčem, co Vás zaručeně dostane, bude to úplně zadarmo, v teple Vašeho domova a přesně podle Vašeho vkusu. O co tedy jde? Především o stovky kvalitních online her na Raketka.cz. Ty jsou pečlivě roztříděny do všemožných kategorií, ve kterých vždycky najdete tu správnou hru pro každou náladu. Ať máte rády líčení a oblékání, pečování o domácí mazlíčky, dlouhodobější farmářské hry, s chutí se „vyřádíte na celebritách“, nebo potrápíte své mozkové závity u logických her, vždy najdete hry, které hledáte.

Zábava na prvním místě

Neboť byste se v tak velkém množství her mohli ztratit, usnadnili jsme Vám výběr. Každá hra má tak kromě své kategorie také krátký popis(ve kterém se o ní dozvíte všechno podstatné) a hodnocení, pomocí čehož můžete odlišit kvalitní kusy od těch méně povedených. Pro ještě bližší seznámení se hrou se pak můžete podívat na krátké game play video, jež Vám ukáže určitou část hry v rukou našich redaktorů. Zjistíte tak, jakou má hra grafiku, o co v ní asi jde a jestli se Vám vůbec bude líbit. A to hezky před tím, než si ji vůbec spustíte. Potom stačí už jen mrknout na ovládání, které jsem pro Vás přehledně vypsali, a pustit se do hry. Na raketka.cz totiž nemusíte nic složitě stahovat, nebo se registrovat. Tyto možnosti sice máte, ale vše je na Vaší chuti.

Kde začít?

Nevíte, čím začít, a hledáte inspiraci? Dáme Vám alespoň jeden tip. Pro děvčata je kategorie Super hry pro dívky hotovým vstupem do ráje. Najdete v ní více jak 400 her, jež lze snadno setřídit dle nejrůznějších kritérií – od nejlépe hodnocené, přes nejhranější, až po nejnovější. Pro ještě větší přehlednost jsme je roztřídili i do několika kategorií. Na výběr máte například Hannah Montana hry, Kadeřnictví, Hry s koňmi, Vaření, Meke up hry, Witch hry, či Oblíkačky.

Buď nejlepší!

A je toho ještě mnohem víc. Kromě hraní her si můžete sdělit své dojmy a zážitky z gamesek v našich diskuzích, pokecat na fóru, nebo probrat všechno možné na chatu. Hraním her na score se můžete zapsat do výsledkových tabulek, a stát se tak navěky slavnými. Registrací pak získáte další řadu výhod, možnost účastnit se v soutěžích a hlavně získat nové kamarády. Tak neváhejte a hrej 1001 her na Raketka.cz.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář