Chceš zabít nudu a objevit originální hry, které budou bavit hlavně nás holky? Mám pro tebe žhavé tipy na online hry všech možných žánrů!

Spousta zábavy na webu Oblikacky.cz čeká jenom na spuštění. Stovky flashovek, ve kterých se nestřílí a nevraždí, ale dělá spousta jiných dívkám bližších činností. Chtěli jste si někdy pořídit zvířátko nebo hledáte inspiraci pro svůj šatník nebo lakování svých nehtů? Pak jste tu správně.

Stylin’ Stuff Manicure

Pro chlapy jen věc, kterou je potřeba jednou za čas ustříhnout, ale pro vás plátno, na němž se můžete do sytosti vyřádit. Ale co když nevíte, jaký lak na nehty koupit, nebo jakou ozdobou je vylepšit? Inspiraci vám může dát hra Stylin’ Stuff Manicure, ve které jde právě jen a jen o zdobení nehtů. Ty si můžete libovolně prodlužovat, lakovat a zdobit. Nechybí ani tónování kůže, aby se mohl výsledek co nejvíce blížit reálnému vzhledu nebo vašim představám.

Stylin' Stuff Manicure

My Sweet Dog 2

Péče o vlastní virtuální zvířátka kdysi začínala u populárních tamagoči. Doba však pokročila a dnes jsou vstupenkou do tohoto světa pro všechny, kdo si opravdové zvíře pořídit nemohou, flashovky jako My Sweet Dog 2, které vám navíc skvěle ukrátí i případnou dlouhou chvíli. My Sweet Dog rozhodně stojí za vyzkoušení, protože pejska v něm budete vychovávat od úplně maličkého štěňátka. To zároveň ale znamená, že to nebude nic lehkého. Vlastně stejně jako je tomu s reálnými zvířecími miláčky.

My Sweet Dog 2

Eclipse Wedding Dressup

Představujete si ve snu svůj svatební den? Pokud ještě v představách stále váháte nad tím, jaké šaty zvolit, rozhodně se můžete inspirovat celou řadou svatebních oblíkaček. My jsme vám pro tentokrát vybrali tu, ve které oblékáte jeden z nejslavnějších filmových párů dnešní doby. Tvůrci Eclipse Wedding Dressup totiž vytvořili jednoduchou hru na motivy filmu Twilight Sága: Zatmění, kde hlavní hrdinové Bella a Edward potřebují na svou svatbu pořádně vyparádit. Vybírat oděv jim můžete z opravdu bohatého šatníku, ze kterého se nějaké šaty určitě zalíbí i vám.

Eclipse Wedding Dressup

My Dolphin Show 2

Vžijete se ve hře My Dolphin Show 2 do role delfína. Předvádějte složité triky, při kterých budete proskakovat obručemi, katapultovat své lidské kolegy, pojídat zaslouženou odměnu v podobě chutných rybek a hlavně se skvěle bavit. Díky bodům, které za předvedení show získáte, si pak budete moci delfína zdobit podle svého. A až Vás delfín omrzí, můžete zkusit další čísla s lachtanem nebo mořskou vílou.

My Dolphin Show 2

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář