Nejdříve Justin Bieber a Miley Cyrus a teď i hoši z One Direction? Na internetu se objevili fotky ze dne volna, který si kluci očividně náležitě užili.

avatar

Tereza Bittnerová
Studentka, která umí karate a věnuje se hudbě!

Chtěli utéct fotografům?

Před pár týdny se členové skupiny rozhodli strávit svůj den volna společně na luxusní jachtě, kam chtěli zřejmě utéct před fotografy, což se jim ale očividně nepodařilo. Objevila se fotka nejen kluků, ale také cigaret, které Zayn a Louis drží v rukou a další je na stole. Je veřejně známé, že Zayn je kuřák a i přes jeho pokusy přestat kvůli fanouškům se mu to dosud nepodařilo. Louis sice známým kuřákem není, ale fotografií s cigaretou už se objevilo více. Tentokrát se ale vynořily spekulace, jestli se nejedná o marihuanu.

One Direction na luxusní jachtě, co si tam ubalili?
U Zayna není cigareta v puse žádnou novinkou.
zdroj: tumblr.com

Ani Louisova cigareta na jachtě nebyla jediná.
Ani Louisova cigareta na jachtě nebyla jediná.
zdroj: iheart-onedirection.sosugary.com

Stejným metrem na všechny?

Když se tato aféra přihodila Justinu Bieberovi, někteří fanoušci se od něj začali odklánět. U 1D tomu bylo úplně jinak. Velká část z nich, tomu vůbec nevěří a většina ostatních to brala naprosto v pořádku, často i s vtipem, že vypadají sexy a že jsou dost staří na to, aby si dělali, co chtěli. Na většině internetových diskuzí se můžeš dočíst, že je to tím, že JB byl představován jako zlatíčko, které za všechny své úspěchy děkuje Bohu, kdežto členové britské skupiny vystupují jako naprosto normální teenageři. Občas se ještě někde kvůli tomuhle tématu vynoří nějaká ta Directioners x Beliebers pře.

Liam Payne při odpočinkovém dni na jachtě v Miami.
Liam Payne při odpočinkovém dni na jachtě v Miami.
zdroj: tumblr.com

One Direction na luxusní jachtě, co si tam ubalili?
Myslíš, že se jedná pouze o cigarety a média to nafoukla do velkých rozměrů?
zdroj: perezhilton.com

Jak to tedy je?

Úplnou pravdu se asi nedozvíme, protože mluvčí 1D se k této situaci odmítl vyjádřit, svůj názor si ale může každý udělat sám. Já osobně si myslím, že to marihuana nebyla, a pokud ano, je to, stejně jako v případě cigaret, jen jejich věc. Co si o tom myslíš ty? Zůstala bys věrnou fanynkou, i kdyby tvůj oblíbený interpret začal s drogami?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář