Chcete si splnit svůj životní sen? Uvažujete o koupi nového rodinného domu v Praze? Máte vysoké nároky a chcete vedle kvalitního domu bydlet i v atraktivní lokalitě? Záleží vám na bezpečnosti, infrastruktuře a také na dobré dostupnosti do centra naší metropole?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Je rodinný dům v Praze nedostupná záležitost?

Ne, rozhodně není. V současné době vznikají v Praze zcela nové čtvrti, kde řada developerských společností staví nové krásné rodinné domy, které splňují veškeré požadavky na moderní bydlení a jsou oblíbeny především u rodin s dětmi. Tyto rodinné domy jsou navíc postaveny ve velice zajímavých lokalitách, jež nabízejí bydlení v zeleni a současně mají i dobrou dopravní dostupnost do centra. K nejoblíbenějším pražským lokalitám patří v současnosti Malý háj na Praze 10 ve Štěrboholech a také Britská čtvrť na Praze 5 ve Stodůlkách.

Rodinné domy ve Štěrboholech

Jedna z velmi oblíbených lokalit, kde v současnosti vznikají nové rodinné domy v Praze, jsou Štěrboholy. Řadové rodinné domy navazují na bytový projekt společnosti FINEP Malý háj a připravovaný park, který nabídne nejen řadu oddechových zón, místa pro aktivní odpočinek, ale třeba i cyklostezky, hřiště a tenisové kurty. Rodinné domy ve Štěrboholech jsou chytře koncipovány a nabízejí komfortní, moderní a kvalitní bydlení o dispozici 4+kk a rozloze 147,2 m² s velikostí pozemků od 180 do 380 m².

Rodinné domy ve Štěrboholech se nacházejí mezi starší zástavbou Štěrboholy a Dolními Měcholupy.

Britská čtvrť patří k projektům evropské kvality

Další oblíbenou lokalitou, kde můžete v Praze získat nový rodinný dům, je Britská čtvrť na Praze 5. Tato rezidenční čtvrť, s vynikající dostupností do centra Prahy, má dokonce i svoji stanici metra a je součástí nově vznikajícího Západního města ve Stodůlkách. Výhodou této lokality je také široká nabídka služeb, které se neustále rozvíjí a rozšiřují. Moderní rodinné domy v Britské čtvrti jsou postaveny na základě současných evropských trendů, jež nabízejí bydlení 4+kk nebo 5+kk, s důrazem na praktické bydlení.

Britská čtvrť je rezidenční projekt vznikající v rámci městské části Praha 5 – Západní město.

Chcete-li se dozvědět o pražských rodinných domech v zajímavých lokalitách více informací, kontaktujte společnost FINEP a dohodněte si prohlídku vzorového rodinného domu, který je pro vás připraven na Praze 5 v rezidenčním projektu Britská čtvrť.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • KamSsa1 .

  Díky za skvělý tip, zrovna se s přítekyní porozhlížíme po nějakém bydlení v Praze, takže nám tento článek určitě pomůže. Financování nemovitosti máme vyřešeno pomocí https://www.coolnajem.cz/ , kdy bydlení splácíte formou nájmu.

 • Ingrid

  Dobrý den a díky za tipy :) Hledáme s rodinou taky nějaký pozemek na výstavbu baráku v okolí Prahy. Už máme schválenou půjčku i firmu na výstavbu rodinného domu. Jen s tím pozemkem je to horší. Je těžké něco sehnat aby to bylo za nějaký rozumný peníz. A nějaká dobrá poloha s lepší dostupností do centra.

 • Vlastimil Bůček

  To vypadá skvěle… Mně osobně se ale hodně líbí například i byty na Praze 4. Zrovna pár týdnů zpět jsem narazil na tento článek https://www.csbydleni.cz/nove-byty-na-praze-4-skutecne-lakaji/ který se jich právě týkal. Doporučuji mrknout.

 • kristýna ryglová

  Lokality to jsou pěkné, bylo by fajn tam bydlet, akorát to není v našich finančních možnostech. My uvažujeme alespoň o koupi bytu, ale zatím je to jen v úvahách, protože bychom si museli vzít hypotéku a do toho se manželovi moc nechce. Já jsem ale našla krásný byt u https://www.psn.cz/ tak až ho manžel uvidí, tak snad změní názor.

 • Kamil Štrof

  Díky za skvělou inspiraci k bydlení v Praze, zrovna jsme si sjednali hypotéku u https://www.burinka.cz/hypouver/ a tak vybíráme, kde by pro nás s manželkou bylo nejpříjemnší bydlet. Řadový domek zatím vyhrává na plné čáře :)