Chcete si splnit svůj životní sen? Uvažujete o koupi nového rodinného domu v Praze? Máte vysoké nároky a chcete vedle kvalitního domu bydlet i v atraktivní lokalitě? Záleží vám na bezpečnosti, infrastruktuře a také na dobré dostupnosti do centra naší metropole?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Je rodinný dům v Praze nedostupná záležitost?

Ne, rozhodně není. V současné době vznikají v Praze zcela nové čtvrti, kde řada developerských společností staví nové krásné rodinné domy, které splňují veškeré požadavky na moderní bydlení a jsou oblíbeny především u rodin s dětmi. Tyto rodinné domy jsou navíc postaveny ve velice zajímavých lokalitách, jež nabízejí bydlení v zeleni a současně mají i dobrou dopravní dostupnost do centra. K nejoblíbenějším pražským lokalitám patří v současnosti Malý háj na Praze 10 ve Štěrboholech a také Britská čtvrť na Praze 5 ve Stodůlkách.

Rodinné domy ve Štěrboholech

Jedna z velmi oblíbených lokalit, kde v současnosti vznikají nové rodinné domy v Praze, jsou Štěrboholy. Řadové rodinné domy navazují na bytový projekt společnosti FINEP Malý háj a připravovaný park, který nabídne nejen řadu oddechových zón, místa pro aktivní odpočinek, ale třeba i cyklostezky, hřiště a tenisové kurty. Rodinné domy ve Štěrboholech jsou chytře koncipovány a nabízejí komfortní, moderní a kvalitní bydlení o dispozici 4+kk a rozloze 147,2 m² s velikostí pozemků od 180 do 380 m².

Rodinné domy ve Štěrboholech se nacházejí mezi starší zástavbou Štěrboholy a Dolními Měcholupy.

Britská čtvrť patří k projektům evropské kvality

Další oblíbenou lokalitou, kde můžete v Praze získat nový rodinný dům, je Britská čtvrť na Praze 5. Tato rezidenční čtvrť, s vynikající dostupností do centra Prahy, má dokonce i svoji stanici metra a je součástí nově vznikajícího Západního města ve Stodůlkách. Výhodou této lokality je také široká nabídka služeb, které se neustále rozvíjí a rozšiřují. Moderní rodinné domy v Britské čtvrti jsou postaveny na základě současných evropských trendů, jež nabízejí bydlení 4+kk nebo 5+kk, s důrazem na praktické bydlení.

Britská čtvrť je rezidenční projekt vznikající v rámci městské části Praha 5 – Západní město.

Chcete-li se dozvědět o pražských rodinných domech v zajímavých lokalitách více informací, kontaktujte společnost FINEP a dohodněte si prohlídku vzorového rodinného domu, který je pro vás připraven na Praze 5 v rezidenčním projektu Britská čtvrť.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář