Každá z nás má své oblíbené filmové a seriálové hrdiny. Otázkou ovšem zůstává, jak jejich dobrodružství sledovat v co možná nejvyšší kvalitě. Možností nicméně existuje celá řada, a to nejen na doma!

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Domácí kina – zážitek pro oči i pro uši

Jak samotný název napovídá, i doma můžeš zažívat pocity, které se takřka vyrovnají zážitkům z kinosálu! Systém domácího kina totiž umožňuje zhlédnout videa v perfektní kvalitě (ideálně v kombinaci s blu-ray přehrávačem) a pozadu navíc nezůstává ani audio stránka, a to díky kvalitní sadě reproduktorů. Z toho je patrné, že domácí kino nesmí chybět žádné skutečné filmové fanynce.

Technika

Satelitní přijímače pro stovky TV stanic

Udělat si svou vlastní sbírku oblíbených filmů a seriálů na DVD a Blu-ray discích je jedna věc, ale televizní vysílání ještě rozhodně není minulostí. Abys mohla sledovat co nejvíce TV pořadů, jsou vhodným řešením moderní satelitní přijímače. Chceš-li se dostat k vysílání takřka nekonečného množství stanic, satelitní přijímač je další nezbytností, o níž můžeš třeba napsat Ježíškovi. Nejedná se totiž navíc o nic drahého!

Filmy a seriály na cestách – tablety etc.

V současné době se sledování filmů a seriálů rozhodně neomezuje na kina či domácnost. Lze se na ně tedy dívat i na cestách.  K tomu mohou sloužit klasické notebooky, ale „skladnějším“ řešením jsou tablety. Díky možnosti připojení na internet navíc můžeš sledovat i online vysílání, takže ti ani mimo domov neutečou nejnovější dobrodružství tvých oblíbených hrdinů! Lze snad být proti?

Technika

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář