Takový deník sis ještě nikdy nevedla. Deník plný úžasných nápadů, jak se vyřádit i vyjádřit své emoce. Deník, který si zamilovali lidé po celém světě. A jaké je jeho kouzlo? Nikdo na světě nebude mít stejný jako ty!

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Objev svoji kreativní stránku: Tvoř, nič, odvaž se!

Destrukční deník: Nejen pro kreativce

Máš hlavu plnou nápadů, ale nikdy ses nedokopala k tomu je dotáhnout? Nebo naopak toužíš něco tvořit, ale inspirace ne a ne se dostavit? Destrukční deník od Keri Smithové už nedáš z ruky. Kanadská konceptuální umělkyně přišla s geniálním nápadem kreativního deníku, který každého donutí podívat se na svět z jiného úhlu pohledu.

O co vlastně jde?

Destrukční deník má pro tebe připraven nespočet nápadů a je jen na tobě, jak své úkoly splníš. Můžeš začít od první stránky, na přeskáčku nebo třeba odzadu. Je to jen na tobě.

Každá ze stránek čeká na to, jak ji vyzdobíš. Jednu máš za úkol vyzdobit lepkavými věcmi, druhou pokrýt pouze kruhy, třetí zase vyzdobit květinami. Budeš malovat, trhat, lepit i ničit a záleží čistě na tobě, jak své úkoly uchopíš. Neboj se deník tak trochu zničit – k tomu je právě určený!

Čím otrhanější a polepenější bude, tím osobitější dílo vytvoříš. Můžeš ho mít neustále při sobě a popustit uzdu svému tvořivému já.

Nová dávka destrukce

Až bude každá ze stránek tvého deníku patřičně vyzdobená, budeš mít hlavu plnou nových a zajímavých nápadů, jak kreativně vyjádřit svojí osobitost. A můžeš se tak konečně pustit do svých vysněných projektů.

Pokud budeš přeci jen potřebovat ještě trochu inspirace nebo ti bude destrukční tvorba chybět, nenech si ujít druhý počin Keri Smithové – Tohle není kniha. Po velkém úspěchu destrukčního deníku přišla jeho autorka s novou dávkou kreativních nápadů v ještě akčnější podobě a nabízí tak nové cesty, jak vidět svět jinýma očima.

Tak konec výmluv a hurá do tvoření!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář