V zimě se toho moc dělat nedá, rychleji se stmívá a celkové počasí spíše nahrává tomu, že se cítíš bez nálady a nudíš se. Pociťuješ, že ti něco chybí a máš chuť se z těchto nálad dostat? Zabrousit můžeš například k online hrám. S těmi budeš mít o zábavu postaráno a pomohou ti přijít na jiné i lepší myšlenky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

V zimě se toho moc dělat nedá, rychleji se stmívá a celkové počasí spíše nahrává tomu, že se cítíš bez nálady a nudíš se. Pociťuješ, že ti něco chybí a máš chuť se z těchto nálad dostat? Zabrousit můžeš například k online hrám. S těmi budeš mít o zábavu postaráno a pomohou ti přijít na jiné i lepší myšlenky. Proto jsem pro tebe připravila několik tipů na online hry včetně „rychlovek“ i těch, které ti budou dlouhodoběji dělat společnost. Tak jdeme na to!

Hraní online her je skvělým odreagováním a originální způsob, jak zapojit tvořivé myšlení. Už víš, co si zahraješ?

Hraní online her je skvělým odreagováním a originální způsob, jak zapojit tvořivé myšlení. Už víš, co si zahraješ?

Online hry pro dívky všeho druhu

Online hry jsou velmi rozsáhlé a tak ti nabízí snad nepřeberné množství her, z kterých si zajisté vybereš podle svého gusta. Jelikož se domnívám, že ti jsou bližší hry online určené pro dívky, vybrala jsem několik takových tipů. Jestli máš tanečního a hudebního ducha, přijde ti vhod hra Sue Rithym, kde si procvičíš i své rychlé reakce. Pokud hledáš online hry, kde ukážeš svůj stylingový a kreativní um, máš možnost vyzkoušet celou řadu zajímavých gamesek a zjistit, jaké je to být například módní vizážistkou Lady Gaga. V tzv. Make up a Dress up hrách můžeš naplno využít své fantazie, hrát si s dokonalým líčením i odvážným oblečením. Jestli tohle kreativní řádění není tvůj šálek čaje, stačí zabrouzdat na další hry online, ve kterých se staneš manažerskou restaurace, doktorkou veterinární stanice či majitelkou školky. Jak vidíš, na výběr je toho opravdu spoustu a vždy nalezneš něco, co se ti trefí do nálady. A pokud bys ráda vyzkoušela i jiný styl her, stačí zavítat do světa klučičích her, které také mají také něco do sebe a nabízí pořádnou nálož akčních zážitků.

Velké sympatie sklízí Farmerama

Rychlé online hry zajisté pobaví, ale někdy můžeš mít chuť vyzkoušet déle hratelné online hry. Jestli zrovna hledáš něco takového, stačí omrknout hru Farmerama. Farmerama je zajímavá online hra, kterou si zajisté bleskurychle oblíbíš. A o co ve hře Farmerama vlastně jde? Farmerama je zábavná strategie, ve které se staráš o svou farmu – obhospodařuješ pole, stromy a zvířátka (samozřejmostí jsou i nevšední zvířata). Během této online hry poznáváš nové oblasti, jsi obchodnicí, zažíváš několik misí, poznáváš rozličná povolání a vyrábíš i příslušné produkty. Během toho můžeš komunikovat s tvými kámoškami. Jestli tě hra Farmerama zaujala a láká tě role pečovatelky o farmu, stačí se zdarma zaregistrovat a rozjet se na své farmě. Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, je zde k dispozici fórum, kde detaily o hře Farmerama nalezneš.

Fantasy hra inspirovaná komiksem

Máš ráda komiks a svět bez limitů? Shakes a fidget hra online byla vytvořena podle velmi úspěšného komiksu a její úspěch v online podobě taktéž nebere konce. Pokud tedy hledáš něco, co je neokoukané a dlouhodobější, bude pro tebe Shakes a fidget to pravé. Princip není vůbec složitý, a pokud bys přeci jen narazila na něco, co by ti jasné nebylo, pomůže ti opět užitečné fórum. Shakes a fidget hra online tě zavede do zákoutí fantasy světa, v němž budeš poznávat mnoho zajímavých etap, budeš bojovat s protivníky, vybavovat se lepší výzbrojí a především sbírat velmi ceněné houbičky. To vše a i víc budeš moci absolvovat se svou postavičkou – tu si v úplném počátku zdarma vytvoříš. Takže s chutí do toho a vyber si online hry, které se postarají o tvou zábavu. Je čas nudě nakopat zadek!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Veronika Jasmine

    Nejen že většina takových her zabije nudu,oni většinou zabijou spíš ten čas,kdy by jsme se měli učit.A většinu her se stejně nudíte,sedíte u pc a nebaví vás to.Ale i přesto se snažíte jít dál.Dáváte do toho peníze – no prostě nádhera.