Nejasnosti kolem nových Pirátů z Karibiku spoustu fanoušků znervózňovaly. Nikdo nevěděl, jak to s dalším dílem bude, či jestli nějaký vůbec bude. Nyní je vše jinak.

avatar

Tereza Jírová
Miluji počítačové hry a hudbu, věnuji se hraní na kytaru a focení.

Podle internetové šeptandy bude producent Jerry Bruckheimer a režie se ujme duo Joachim Ronning a Espen Sandberg.

Nový díl Pirátů z Karibiku? Počkej si!

O čem film bude?

Zajímavosti ohledně příběhu vypluly na povrch. Díl se bude jmenovat Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales a našeho oblíbeného kapitána Jacka bude tentokrát pronásledovat jistý kapitán Brand, důstojník britského námořnictva, který je mrtvý a vrátil se jako duch. Proč se vlastně vrátil? Aby se Sparrowovi pomstil (jak jinak) za to, že naverboval jeho bratra k pirátům a nepřímo tím způsobil jeho smrt. Na pomoc spojí síly starým dobrým Barbossou. Ve filmu budou hrdinové pátrat po mystickém trojzubci a velké nebezpečí je bude čekat v Bermudském trojúhelníku. Sparrow se dokonce zakouká do chytré vědkyně, o které si všichni myslí, že je čarodějnice. Pro tuto roli je údajně k mání Rebecca Hall.

Budoucnost je nejistá

Ale pozor! Všechno je zatím nepotvrzené. Roli kapitána Branda by se mohl chopit Christoph Waltz a prý se vrátí i Keith Richards v roli Jackova taťky. Jak film bude doopravdy vypadat – na to si budeme muset počkat. Já se na film i přes nejasnosti kolem něj velmi těším. První klapka padne v průběhu letošního roku a premiéry se dočkáme v létě 2016.

Také se tak těšíš na nové Piráty z Karibiku? Jak by podle Tebe mělo vypadat obsazení filmu?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář