Zbývá už jen několik málo týdnů, než nadejde 14. květen, tedy den, kdy Demi Lovato vypustí do světa své čtvrté album s názvem DEMI. Na co se můžeš těšit?

avatar

Tereza Bittnerová
Studentka, která umí karate a věnuje se hudbě!

Nové album Demi Lovato už za pár týdnů!
Cover čtvrtého studiového alba Demi Lovato.
zdroj: idolator.com

Album ve stylu Adele?

Dvacetiletá zpěvačka a herečka v jednom z rozhovorů řekla, že už jí nebaví písně bez emocí. Po tom, čím si prošla, by se jim na čtvrtém albu věnovala raději, než písničkám, které by sice mohly být chytlavé a trendy, ale bez srdce.

Nové album Demi Lovato už za pár týdnů!
Demi na Youtube zveřejnila tracklist alba a následně dala na svůj Twitter několik úryvků textů. Uhodneš, k jakým písničkám patří?
zdroj: twitter.com/ddlovato

Čeká nás tedy dospělejší album s více písněmi jako např. Skyscraper? Určitě by to nebylo na škodu. Můžeme se také těšit na spolupráci se zpěvačkou Cher Lloyd.

Remix tady, remix támhle

Aby nám Demi alespoň trochu zkrátila čekání, rozhodla se vydat album s deseti remixy singlu Heart Attack. Fanoušci si nebyli jistí, zda je to správné rozhodnutí, aby nebylo „přemrtvicováno“, ale každý remix má něco do sebe a v závěru se většina shodla na tom, že to byl dobrý tah. Originální písnička se deset týdnů po svém vydání stala platinovou.


Velmi neobvyklý, ale také velmi povedený acapella remix.

Co si myslíš ty, bude mít DEMI alespoň stejný úspěch jako její poslední album Unbroken?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář