Kde jsou ty časy, kdy mladá Emma hrála nevinnou a chytrou Hermionu Grangerovou? Nenávratně pryč! Teď se nebojí před kamerami zapózovat v podprsence nebo se zbraní.

avatar

Janet Osayande
Jejím hlavním koníčkem je hudba a vše, co se jí týká!

Nevypadá Emma na promo fotkách k jejímu novému filmu jakkoliv jen ne jako přechytralá Hermiona? Role ve filmu The Bling Ring nemá co dočinění s kouzly. Do filmů ze série Harryho Pottera má totiž na míle daleko.

Emma Watson
Kdy bude film uveden u nás v kinech, je zatím neznámé.
zdroj: mirror.co.uk

Film podle skutečné události

V The Bling Ring hraje Nicki, mladou sebestřednou a narcistickou dívku patřící do gangu, který v Hollywoodu vykrádá domy. Film je založen na skutečných událostech a skupině známé jako The Hollywood Hills Burglar Bunch.

Nicki má vlastnosti, které Emma nesnáší

Časopisu GQ o filmu sdělila: „Když jsem četla scénář a uvědomila si, že je to v podstatě rozjímání o slávě a o tom, co se děje s naší společností, musela jsem do toho jít. Má postava je vše, co nesnáším – je sebestředná, narcistická, materialistická a nemorální.“ Emma dodala: „Uvědomila jsem si, že Nicki nesnáším. Jak máte hrát postavu, kterou nesnášíte? Ale nakonec mi to přišlo zajímavé a dalo mi to úplně nový pohled na mou hereckou kariéru.“

Na trailer filmu se pak můžeš mrknout zde:

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Marky

    jeežiš ta znělka je ale nepříjemná….