Dlouho jsem přemýšlela, jestli se s tímhle příběhem tady na Kámošce mám vůbec “pochlubit”, ale do té hromady freaky sexy životních story docela pasuje. Navíc jsem tak nějak v poslední době dobře naladěná, takže aspoň zabiju čas objevím v sobě spisovatelku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dlouho jsem přemýšlela, jestli se s tímhle příběhem tady na Kámošce mám vůbec “pochlubit”, ale do té hromady freaky sexy životních story docela pasuje. Navíc jsem tak nějak v poslední době dobře naladěná, takže aspoň zabiju čas objevím v sobě spisovatelku. Jdeme na to, jen předem řeknu, že ze mě si příklad neberte a neberte to jako reklamu na tuhle drogu. Píšu to hlavně kvůli tomu, že už mi tenhle bílej životabudič ovlivňoval život víc, než bych si sama přála.

Kokain je silná stimulační droga, která se stala v ČR velmi dobře dostupná. Kokain ti zničí život...

Kokain je silná stimulační droga, která se stala v ČR velmi dobře dostupná. Kokain ti zničí život...

K první lajně vede dlouhá cesta

Pocházím z dobře situovaný family, třebaže žiju jenom s mamkou. Tatínek se na nás vybodl už dávno, ale mamka je bojovnice, má vlastní realitní kancelář a řekla bych si, že si žijeme fakt dobře. S tím je pochopitelně spojený fajn kapesný, různý výhody a hafo závisti kolem. Najít si kámošku na střední byl fakt problém. Když jezdíte do školy v BMW, tak vám půlka pipin leze do zadku a druhá by vás nejradši bodla kudlou mezi voči. Teď je mi 24, studuju na soukromý vejšce dálkově diplomacii a k tomu dělám hostesku pro jednu pražskou agenturu + tancuju a provozuju profesionálně shopping. Nevydržím dřepet na zadku a čumět ve stand-by režimu jen tak do blba. Musím kolem sebe mít živo. A to byl předpoklad pro to, abych do toho spadla po hlavě.

Věř mi, bude to super!

Když jsem si začala před pár lety hrát na studentka, potkala jsem v klubu mýho už teď ex-boyfrienda, pracoval tam jako barman a dělal to nejlepší Mojito, co jsem kdy v životě měla. Stejně tak jako já miloval párty a… kokain. Říkal, že díky tomu vydrží dýl na nohou, cítí se skvěle a další takový ty pozitivní žvásty kolem. Nabízel mi, ale já nechtěla. Pak jsem měla takový to období, kdy se člověk cítí vyšťavenej, znuděnej a všechno ho sere. Na jedný trance akci jsem to zkusila a bavilo mě to. Cítila jsem se fakt naspeedovaná, fakt úlet. A co teprve sex! Jela jsem jak fretka a měla pocit, že bych unavila i úd Roberta Rosenberga. Bohužel jakmile tenhle dream a falešná realita vyprchá, čeká vás dobrý dno a kompletní propad. Ze začátku teda ne, žádný dojezd ani opice na krku. Dřív jsem si šoupala fakt málo, takže za půl hoďky bylo po srandě. I tak jsem se cítila jak superstar. Asi i z toho důvodu to lidi láká dát si hezký repete. Můj barman byl dobrej děvkus, takže jsem se na něj vybodla a jediný, co mi po něm zůstalo, bylo Ed Hardy tričko, nalomený srdce a chuť zažít ten randál znovu. Byl to pro mě dobrej shock, když jsem zjistila, že sehnat na akci kokain je fakt jednoduchý. Praha je fakt dobrý doupě.

Žiju si svůj diskopříběh

Když to přepísknete, tak už to taková fun fakt není. Já osobně se potim, nikomu nevěřim, jsem prej vztahovačná svině a připadam si jak Alenka v říši divů. Řvala jsem i na mamku. Stalo se mi to sice jen párkrát, ale i tak mě to dost vyjelo. Na to mě ale upozornili až ostatní. Jo, remixovat to s LSD fakt nedoporučuju. To, že je kokain SVINSTO, si uvědomuju několik posledních měsíců. Hodit šavli při nákupu v Guessu vám na image nepřidá, stejně tak vážit 40 kg při mojí vejšce není zdravý. A jestli jsem závislá? Nebudu lhát, asi jsem byla, fakt mi to šmakovalo, ale díky Alče (mojí kámošce, co má naštěstí rozum a pracuje pro centrum adiktologie) jsem teď už hodně dlouho out. Její intervence mi otevřely oči a byla fakt náhoda, že jsem na ní ve škole narazila a ona to na mě poznala. Vím, že kdybych šla na akci, tak mi to je free… dlabu na to. Sice mi to blaho někdy v hlavě řádí, ale já na to dlabu. Dlabu na to! Necítím se závislá a přijde mi, že se stačí vyvarovat lidem, který to maj jako koníčka. Je to asi jako když chlastáte a pak přestanete. Bylo to jen v mojí hlavě! Humus, kterého jsem se snad zbavila. Cítím se líp a hledám věci, které mi dělají radost. Třeba jsem začala chodit tancovat, víc se věnuju škole a zdá se, že jsem si i našla slušného přítele v mém věku. Do nosu jsem si nepravidelně dávala přibližně dva roky.

Teď mě prosím poslouchejte

Dávám si replay v hlavě a nejen díky Alče vím, že to za to vše nestálo. Zhuntujete si zdraví, připravíte se o peníze, žijete v iluzi, porušujete zákon a dostanete se mezi pochybný lidi. Psychická závislost je mnohem horší než ta fyzická a vy si to nepřipouštíte. Kdybych mohla vrátit čas, udělám to! Kokain je tvrdá droga. Cítíte se bez sebevědomí a energie? Choďte běhat, zajděte se zničit do fitka, kupte si vitamíny a zajděte si koupit něco na sebe. Drogy nejsou řešení a mozek si na ně rychle zvykne. Nebyla jsem ten případ, kdy kokain láká k vyzkoušení dalších svinstev, ale i to se může stát. Vyvarujte se všem rizikům a pokud už se v tom topíte, nebuďte posery a vyhledejte pomoc sakra. Ještě jsem nevyhrála, ale jsem na dobré cestě.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • cesar

    Měla bys to podepsat jestli ten přiběh je vůbec pravda. Takhe zní to prostě pateticky.

  • http://www.piko.cz kokotjakpes

    Koks je prííííma