Jestliže navštívíte klasickou prodejnu s nábytkem, nebo některý z větších marketů zaměřený na nábytek, záhy zjistíte, že všude nacházíte jedno a to stejné. Nepatrné odchylky se dají pozorovat v barvách nebo materiálech, ale stylově jde stále o velmi podobné zboží.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Co však dělat, když chcete něco jiného, třeba moderní postele, kvalitní luxusní nábytek a další vybavení, se kterým budete naprosto spokojeni? Stačí nahlédnout na webové stránky Purohome.cz! Najdete tady desigovný nábytek, jenž se vám určitě zalíbí.

Nespokojte se s obyčejným, chtějte designový nábytek pro celý váš interiér!

Purohome.cz – designový nábytek Praha do celého domu

Vynikající zprávou je, že zde nakoupíte hezké a trendy vybavení do každého pokoje v domě.

Zaměřme se kupříkladu na ložnici. Můžete si pořídit boxspring postele, kupříkladu model HOLIDAY white. Nádherně čistě bílé provedení je nadčasové, s použitím materiálu longlife PU kůže budete nadmíru spokojeni. Skládá se ze tří vrstev – pružinového rámu, matrace a toperu. Tato trojkombinace zaručuje jak dokonalou cirkulaci vzduchu a regulaci vlhkosti, reguluje vibrace a snižuje je na minimum, zaručuje skvělé pohodlí a dokonce chrání matraci.

“ Zabrousíme-li“ třeba do obývacího pokoje, můžeme vybírat z mnoha sedacích souprav. Sedací soupravy Praha nabízí modely látkové, z longlife PU kůže i z italské telecí kůže. Velikostně lze zvolit jak prostornou variantu s možností složení do písmene “U“, tak do písmene “L“ a to jak levou, tak pravou variantu, klasické trojmístné sedačky i elegantní a působivé sofa.

Díky mnoha barevným variantám od nenápadných, přes přírodní, zemité po výrazné a extravagantní najdete „to pravé ořechové“ i k vám domů.

Využijte mnoha zajímavých akcí

V Purohome.cz pro své klienty připravili velmi zajímavé akce! Využít můžete až do 14. 11. slevu 35 % a dopravu zdarma, dále 180 dní na vrácení peněz zdarma, nebo výprodej se slevami až ve výši 70% z původní ceny zboží.

Díky Purohome.cz objevíte krásný, kvalitní a moderní nábytek za přijatelné ceny! Navštivte jejich webové stránky a přesvědčte se sami.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • marian

    Zloději, vrátili jsme jim sedačku a peníze nemáme zpět už několik měsíců!!!

  • poskozenyklient

    Pozor!!! Purohome = vipnabytek, jstou to stejní prodejci. Hledejte recenze a diskuze poškozených klientů a najdete: kazové, nekvalitní zboží, obstrukce s dodáním, nevracení peněz….např. http://obchody.heureka.cz/vipnabytek-cz/recenze/