Je mladá, talentovaná a úspěšná. Řeč je o herečce jménem Sara Sandeva, která si našla čas na exkluzivní rozhovor pouze pro Kámoška.cz!

avatar

Denisa Hartmannová
Jsem hodně tvrdohlavá, vždy si stojím za svým!

Sara Sandeva se narodila 25. června 1997 v Makedonii. Jako malá se s rodinou přestěhovala do Prahy, do povědomí lidí se však dostala loni, kdy se objevila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným a v divadle La Fabrika ve hře Pěna dní. Sara si získala spoustu, převážně mladých, fanoušků a publikum doslova okouzlila. Přes svůj nabitý program si našla čas na rozhovor

Sara Sandeva

Cvičím doma na bříško

1) Ahoj Sáro, většina lidí tě zná hlavně ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde ses loni objevila. Ty toho ale děláš mnohem víc, včetně focení, kde si nejde nevšimnout tvé skvělé postavy. Udržuješ si ji nějakým pravidelným sportováním nebo speciálním jídelníčkem?

Ahoj, děkuji. No, jelikož jsem dřív tančila a měla díky tomu zpevněnou postavu a mám rychlé spalování a oba dva rodiče jsou hubení, nikdy předtím jsem postavu neřešila. Jenže přestala jsem závodně tančit a začala jsem se víc vyvíjet a samozřejmě se už boky a bříško ukázali. Tak jsem si začala nějak postavu sem tam udržovat. Ve škole máme ranní tréninky a pohyb, potom si zajdu někdy zaběhat, přičemž hodně i relaxuju, sem tam chodím plavat, a cvičím doma na bříško, nic víc :-) . Musím se přiznat, že tyhle věci udělám tak 2-3x do týdne (kromě té školy teda). Jinak jídelníček žádný speciální nemám, jím co chci a rozhodně nedržím žádné diety a ani nehodlám.

2) Studuješ konzervatoř, jaké máš plány do budoucna?

Ano, studuji prvním rokem. Plány do budoucna? Rozhodně se věnovat herectví.

3) Co všechno kromě školy, hraní v divadle a focení ještě děláš?

Teď se věnuji hlavně té škole a hraní celkově, focení tolik ne, jen sem tam něco.

4) Na svých šestnáct let musíš mít hodně nabitý program, co děláš, když máš chvilku času pro sebe?

Jsem hlavně s rodinou a s mojí nejlepší kamarádkou a kamarády :-) .

Sara Sandeva

5) Bylo herectví vždycky tvým snem nebo to přišlo až časem?

Herectví je mým snem od malička, už jako malá jsem natáčela videa a říkala: “Jo a až vyrostu, budu herečka!“.

Jen se pousmějete

6) Je to málo pravděpodobné, ale máš nějaký plán, kdyby tě herectví přestalo bavit nebo to prostě nevyšlo?

Nad tímhle nepřemýšlím, protože to mě nepřestane bavit nikdy.

7) Našla sis díky tomu, co děláš, nějaké nové přátele nebo jsi třeba odhalila ty falešné, kteří se s tebou bavili jenom kvůli tvé popularitě?

Ano, na natáčení v divadle ve škole spousty nových lidí. Poznala jsem spoustu fajn kamarádů, se kterýma si mám co říct, ale bohužel i ty falešný, ale to není popularitou, nepovažuji se za žádnou populární holku, ale musím uznat, že se mi stalo, že jakmile někdo viděl gympl a v něm mě, tak mi napsal po roce: „Je, ahoj zajdeme ven Sárinko?:)“. To se jen pousmějete. Ale pravý přátelé ty já neměním a mám nejlepší kamarádku, se kterou se mám nejlíp:)

Sara Sandeva

8) Kdo je tvou největší oporou a nejvíc tě podporuje?
Rodina už od malička a pak samozřejmě kamarádi.

9) Blíží se léto, máš už nějaké plány, co budeš dělat? Pojedeš letos na letní hereckou školu?

Ano, musím říct, že se nesmírně těším na léto. V létě jedu na dovolenou se Sabinkou (nejlepší kamarádka) a s její maminkou do Itálie na dva týdny. Naše první společná dovolená, takže se nesmírně těším! A potom hurá do Makedonie za rodinou :-) . Na letní hereckou školu nejedu, jen na dva dny se tam podívat, na celý turnus není bohužel čas.

10) Děkuji moc za rozhovor, budu se těšit možná zase někdy příště a přeji hodně úspěchů do budoucna!

Rádo se stalo.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Zuzi

    Podobný rozhovor jsem četla před pár dny, ale fotky jsou hezké!