Pokud hledáte důvody, proč ženu obdarovat květinami, čtěte dál a objevte jedinečné tipy.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Chcete potěšit milovanou ženu či skvělou známou a hledáte jedinečné možnosti? Pošlete jí kytici nádherných květin, kterou žádná žena nepohrdne.

K ženám již od přírody květiny patří a ženy je také milují. Mají k sobě blízko, protože stejně jako ženy, tak i květiny jsou krásné, voňavé, jedinečné, tajemné, křehké. Ženy i květiny mají svá jemná tajemství, a i samotnou přírodou je dané, že každá žena si zaslouží dostávat květiny.

Pokud hledáte vhodné příležitosti k tomu, kdy blízkou ženu obdarovat květinou, tak důvod se opravdu vždycky najde.

A jaké důvody to jsou?

Jen tak. Co však ženy milují ze všeho nejvíc, jsou překvapení a projevy lásky a náklonnosti kdykoliv i ve zcela všední den. Nemůžete ženu potěšit víc než tím, že jí jen tak pošlete či přinesete kytici. Jednoduše jen tak pro radost, z lásky, z vděčnosti, pro zvednutí nálady, prostě bez důvodu a příležitosti.

Úspěch. Ženy bývají často na sebe příliš tvrdé a dávají si za úkol splnění různých cílů ať už pracovních, studijních či jiných. Potřebují uznání a pochvalu, a právě při dosažení jakéhokoliv úspěchu je vhodná chvíle na překvapení květinou.

Narozeniny a svátek. To jsou asi nejčastější příležitosti, ke kterým se hodí květina či rovnou celá kytice. Je to jejich den, takže si zaslouží být středem vesmíru a bez květin by to nebylo ono.

Valentýn. Svátek sv. Valentýna se i u nás stal tradicí a pro ženy obzvlášť je to výjimečný den, při kterém očekávají náklonnost svého milovaného muže. A květinami ani v tento den nic nezkazíte, protože jsou symbolem náklonnosti a lásky.

Narození dítěte. Den, kdy vám vaše žena přivede na svět vytoužené dítě je přesně tím dnem, v kterém nesmíte na květiny zapomenout. Právě v tento den jsou ženy velice křehké a citlivé a potřebují ještě víc vaší lásky. A jak jinak vaši oporu a vděčnost nejlépe vyjádřit než krásnou kyticí oblíbených květin.

A proč by ještě ženy měly dostávat květiny?

Ženám dělá dobře, když vědí, že na ně někdo neustále myslí. Květiny zvedají náladu a mají blahodárný vliv na psychiku. Umí vykouzlit úsměv na tváři i vyvolat slzy štěstí. Jsou krásnou dekorací pro každý interiér. Květiny pomáhají uvolnit napětí a prolomit ledy. Jsou projevem lásky, radosti, vděčnosti i něhy.

Můžete být i tisíce kilometrů daleko a květinářství LaFlora vám snadno a rychle zprostředkuje obdarování žen květinami, a to až ve více jak 120 zemích světa každý den.

LaFlora otevřela další lokální partnerská květinářství v ČR a její partneři nabízí doručení květin za skvělé lokální ceny v Praze, Olomouci, ve Zlíně, Ostravě i v Karlových Varech.

Můžete tak ženám dělat radost každý den ať už osobně nebo prostřednictvím profesionálního doručení, které má ještě větší kouzlo a vyšší míru překvapení.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Týna Ryglová

    Ty jo tak to musí být vaše přítelkyně šťastná. Taky by se mi líbilo, když by mi přítel každý měsíc koupil květiny. Já se jich ale dočkám jen, když něco slavím. I tak jsem za ně ale ráda. K letošnímu Valentýnu pro mě ale připravil krásné překvapení. Našel si doručení květin Ostrava na https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ostrava a nechal mi je poslat do práce, což jsem vůbec nečekala.

  • Kamil Štrof

    Taky si myslím, že je důležité pravidelně dávat ženě na jevo jak je pro vás důležitá. Já skoro každý měsíc svojí přítelkyni objednávám růže z https://www.florea.cz/ a jsem šťastný, když vidím, jakou jí to pokaždé dělá radost.