Nezadaný držitel titulu Muž roku odhalil své vypracované tělíčko v celé své kráse. Ty máš teď jedinečnou možnost podívat se na to, jak to Honzíkovi ve sprše sluší.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Single v singlu Moniky Bagárové

Jednatřicetiletý Honza Hájek je už nějaký čas bez přítelkyně, ale samota ho vzhledem k pracovnímu vytížení tedy rozhodně netrápí. Aktuálním projektem je čerstvý videoklip Moniky Bagárové ‚Let Me Love U‘, ve kterém se Honza objevil po boku mladé zpěvačky polonahý.

„S Monikou jsem se seznámil při focení kampaně pro samoopalovací nástřik Vita Liberata. Tehdy se zmínila, jestli bych si nechtěl v jejím novém klipu zahrát. Slovo dalo slovo a za měsíc jsem stál svlečený uprostřed bazénu,“ směje se Muž roku 2010 při vzpomínce na natáčení v Bratislavě.

Šup s ním do kouta

Honza je jediným modelem, kterého si vybral pro svůj kalendář přední designový výrobce sprchových koutů z Německa, společnost Hüppe. „Nahota je pro mě přirozenou součástí života, ale není to tak, že bych se svlékal na počkání. Pokud to ale vyžaduje scénář či focení a je to ku prospěchu věci, pak se odhalování nebráním,“ dodává Honza. A co říkáš na jeho sexy fotky ty?

foto: Hüppe
foto: Hüppe

foto: Hüppe
foto: Hüppe

foto: Hüppe
foto: Hüppe

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář