Na YouTube má jeho první klip desetkrát víc záporných hodnocení než těch kladných, ale i tak se nevzdává a chystá další věci, o kterých se rozpovídal v exkluzivním rozhovoru.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Rozhovor s Chrisem Stylmanem

1) I když je venku tvůj první singl Sexy Gentlemen, je docela těžké o tobě najít nějaké základní info, a proto bych tenhle rozhovor ráda brala i jako takové menší představení tvojí osoby.

Už od malička jsem měl rád hudbu, sledoval různé hudební skupiny a umělce, ale vždy jsem si myslel, že je to něco pro mě vzdáleného a že na to je potřeba mít velké štěstí, talent, kontakty atd. Přesto jsem si sám doma skládal a zpíval pro sebe. Teprve před 2 lety jsem se seznámil s producentem TGS Osama Verse-Atile a pak také s Benem Cristovaem. Pochopil jsem, že tito umělci, které vídáme v televizi, jsou také lidi a je jen na mě, co pro to udělám a jak moc se budu snažit, aby se vypracoval na jejich úroveň. No a před rokem jsem se seznámil s Davidem Bískem. S ním jsem měl pár vystoupení v klubech i mimo Prahu. Na můj pilotní song se čekalo dlouho, protože jsem si na tom chtěl nechat záležet, byl jsem na to také sám a chtěl jsem mít dopsané další 3 věci, aby na mě pak nebyl tlak při další tvorbě.

2) Jak už značí tvoje přezdívka, tak se nevěnuješ jen hudbě, ale jednou z tvých hlavních a dřívějších aktivit je modeling. Jak dlouho se mu věnuješ a co tě vedlo k tomu, aby sis od něj odskočil a vydal se na hudební scénu? Budeš se modelingu věnovat i dál?

Tato otázka mě velice pobavila! Přímo v modelingové agentuře jsem totiž pouze rok, jinak jsem byl spíš vždy v reklamních agenturách. Nejsem na takové úrovni, že bych tím žil a cestoval. Mám tu školu, rodinu a kamarády. Šel jsem pár přehlídek, točil pár reklam a měl pár focení, věnuji se tomu příležitostně. Mým největším koníčkem je sport, hraji americký fotbal za Prague Panthers. Když ale přijde možnost, rád se tomu budu věnovat.

3) Sexy Gentlemen je tvůj první singl, který sbírá views a komentáře na YouTube. Čekal jsi takový zájem a odezvu?

Ano, sbírá zhlédnutí a komentáře, většinou ale negativní. Lidi by měli brát hudbu s nadhledem jako já. Například v písničce rapuju “v kapse asi, hmm, tak pětka” a všichni mě mají za namyšleného, bohatého kluka, co mu klip zaplatili rodiče. Přitom o mně nikdo nic neví. Beru ale tyto negativní komenty a narážky jako motivaci lidem ukázat, že něco doopravdy umím. Já jsem se svým prvním singlem spokojený, bohužel nejsem žádný Taio Cruz s celým týmem lidí. Jak už jsem říkal, všechno jsem si musel zařídit sám.

Christpher Stylman

4) Na co dalšího se můžeme vlastně těšit?Jaké máš nyní aktuální plány a co nás čeká ještě do konce roku?

Můžete se těšit na další písničku s videoklipem. Nevím přesně, kdy vyjde, ale snad do měsíce. Pilně cvičím hlas, aby to stalo za to, bude to takova zamilovaná písnička, ale nechte se překvapit! Do konce roku chystám ještě aspoň 2 písničky a také bych chtěl uspořádat nějakou párty, kde vystoupíme společně s tanenční skupinou JIC.

5) Přece jenom jsme server pro holky, takže se musím zeptat i na módu. Jak moc hrotíš styl ty sám a co říkáš na to, jak moc se řeší swag a vše kolem něj?

Je to můj koníček a rád lidem i poradám, snažím se jít s trendy, spoustu věcí si vyrábět sám – třeba extravagantní doplňky na oblečení a tak dále, ale občas mám taky dny, kdy si vezmu do školy tepláky. Podporuji swag, ale v České republice se zničil úplně jeho význam. Spoustu lidí mě nebude mít ráda za to, že ho budu používat, ale já ho myslím tím pravým významem. Jinak pro čtenářky – swag není pouze styl oblékání, swag je celkové charisma, to jak vystupujute a jak se chováte. Já jsem například zastáncem toho, že největší swag v ČR má Karel Gott. Na slovenské scéně je perfektním příkladem Rytmus. Nenosí žádné čepice ani Supra boty a stejně má největší swag. Jde o to, aby to člověk pochopil správně.

6) No a když jsme u dívčích otázek, tak kde o tobě fanynky můžou najít vždy aktuální info a jak je na tom Christopher Stylman se vztahy? Singl nebo zadaný?

Budu rozjíždět svoje stránky na Facebooku a dokonce i svoje webovky, ale to je zatím v nedohlednu. Teď se soustředím na hudbu. Zatím se slečny můžou dívat na facebookový profil Christopher Stylman a pokud chtějí sledovat moje fotky, která tam nedávám, tak na instagramu pod nickem stylmuz. Jestli jsem zadaný, nebo nezadaný… ať se mě slečny zeptají, nemůžu vám prozradit vše.

7) Díky moc za rozhovor a pokud chceš, můžeš závěrem našim čtenářkám sdělit vše, co tě jen napadne.

Taky vám moc děkuji. Čtenářkám bych chtěl vzkázat, ať nehledí na názory ostatních a udělají si na mě vlastní názor a dají mi šanci. Chystám toho pro vás hodně. Děkuji všem těm, co se jim moje hudba líbí a těm, co mě podporují. Dělám to hlavně kvůli vám! Takže pokud mě chcete sledovat, najdate mě na Facebooku, nebo potvrďte odběr na YouTube – Stylman Official. S pozdravem váš Chris!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Padadadam…

  No LOL! :D
  Kluku….ty seš moc! Tvrdíš tu, jak tě lidi chápou špatně, ale co proto, aby tě brali “správně” děláš ty? Chodíš po škole jako namachrovaný blbeček a ukazuješ svoje EGO! Tak to tleskám!

 • http://www.Oganesjan.com/ Mikael Oganesjan

  A znáš ho osobně chlape?

 • Pesci

  Stylmene, víš co seš? přiblblej, drzej, rozmazlenej fracek. Já jsem v pohodě, ale ty nebudeš, pablbe.