Snad každý člověk má v počítači fotky, které pro něj představují vzpomínky na zajímavé momenty v životě. Tak proč nechat vzpomínky jen tak povalovat na pevném disku, když je tolik možností, jak je zhmotnit!

Není kniha jako kniha

Pamatuješ si na stará alba, do kterých se zakládaly klasické fotografie? Listování v nich mělo jednoznačně své kouzlo. S digitálními fotografiemi se však toto kouzlo pomalu vytrácí a dnes už by se dalo říct, že klasickým albům odzvonilo. A řešení? Fotokniha je skvělým nápadem pro všechny, kteří si chtějí vytisknout digitální fotky do podoby atraktivní knihy, kdy je možné zvolit si vše od pořadí snímků až po formát a design jednotlivých stran. Netřeba připomenout, že fotokniha je velmi originální dárek pro různé příležitosti a fotky v ní vypadají opravdu úžasně.

Fotokniha

Co je dnes za den?

I když má dnes kalendář skoro každá elektronická krabička, zapsat si důležité události a vidět snadno všechny svátky má stále něco do sebe. Pokud máš problém s výběrem motivu, mohla by tě nepochybně zajímat výroba kalendářů z vlastních fotek. Stačí vybrat formát, styl, provedení a nahrát jednotlivé fotky. Není to nic složitého a výsledkem je fotokalendář ušitý přesně na míru. Ten si pak snadno postaváš na stůl, nebo třeba pověsíš na zeď.

Kalendář

Umění u tebe doma

Když už je řeč o zdi, nemůžeme zapomenout na fotoplátno. Tvým fotkám v podobě plakátu to bude rozhodně slušet díky vysoké kvalitě tisku a opět volitelnému vzhledu. Vybrat si z široké nabídky stylů není úplně jednoduché, ale při pohledu na fotku, kterou si chceš nechat vytisknout, tě určitě něco napadne. Na plakát můžeš vybrat víc než jednu fotku, zvěčnit tak třeba několik momentek ze zajímavého výletu je brnkačka.

Originální pozvánka na svatbu

Možností, jak kreativně vytisknout snímky z počítače, je nepřeberné množství. Do velké obliby se však dostávají fotopřání. Co takhle nechat si vyrobit blahopřání k narozeninám, pozvánku na párty nebo třeba svatební oznámení z tvých fotek? I to není problém a samotné sestavení fotopřání je otázkou několika kliků myši. Pokud spěcháš, můžeš si navíc hotové pozvánky vyzvednout na více než 40 odběrných místech po celé ČR. Tak co, necháš zajímavé fotky povalovat jen tak na disku, nebo z nich zkuší vyrobit dárek?

Fotopřání

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář