Také máte dítko ve školce či škole a s příchodem září jste se finančně úplně vydaly? Tuto situaci řeší každoročně mnoho rodičů menších i větších dětí. Je nutné pořídit jim patřičné vybavení, zaplatit družinu, obědy, jsou tady ale i kroužky případně jiné volnočasové aktivity mimo školu. Rázem utratíte např. 5 000 Kč a zjistíte, že je do výplaty daleko a vy nemáte dostatek peněz na nákup potravin, zaplacení měsíční jízdenky nebo pořízení nových bot dítku, protože do těch starých zatéká, nebo jsou mu malé.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Jestliže i vás trápí nedostatek peněz kvůli výdajům navíc, které běžně nemáte, podívejte se na nebankovní půjčky. Během chvíle požádáte o dostatečně vysokou sumu peněz, jež splatíte během pár týdnů či měsíců a nebudete muset řešit, od koho si do další výplaty vypůjčíte.

Srovnejte si půjčky a vyberte tu nejvýhodnější

Většina z nás nemá aktuální přehled o tom, jakou půjčku ta či ona bankovní i nebankovní společnost nabízí. Není divu, na trhu se jich pohybuje skutečně mnoho a každá se snaží zájemcům nabídnout nějaká „PRO“, pro která bychom se právě pro jejich úvěr rozhodli.

Právě v takové chvíli je skvělým řešením použít porovnání půjček. Vybírat můžete od známých a kvalitních společností, jako je Air Bank, Home Credit, Cetelem, Equa bank a dalších. Nabízí půjčky již od 2 000 Kč, takže i když potřebujete jen pár tisíc, peníze vám půjčí. Navíc se nebudete muset „zpovídat“ a odůvodňovat, k jakému účelu chcete peníze použít. Jednoduše zvolíte částku, dobu splácení a kliknete na oranžový buton „Mám zájem“. Vyplníte krátký formulář, který odešlete k posouzení, a do pár hodin se vám ozve daná společnost se sdělením, zda vám byla žádost schválena nebo ne. V případě, že dojde ke schválení, peníze budete mít za pár hodin na vašem bankovním účtu.

Vyberte si i vy tu nej půjčku na stránkách Úspory.cz a spěte klidně. Půjčku během několika týdnů či měsíců splatíte a život dál poběží, jako dříve.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • daniel0

    Také jsme si nedávno sjednával online nebankovní půjčku. Použil jsem k tomu srovnávač https://www.bezvamoney.cz/nebankovni-pujcky/ , díky kterému jsme tak dostal rychle přehled o tom, který poskytovatel pro mě bude ten nejlepší. Dotal jsem tak tu nejlepší půjčku a ušetřil spoustu peněz na úrocích.

  • Kamil Štrof

    Určitě nejsem fanda toho, když si člověk půjčuje na uplné zbytečnosti. Jsou však ale věci, kde se úvěr vyplatí a to zejména půjčka na bydlení. Já jsem této služby od https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ naposled využil při nutné rekonstrukci koupelny. V takovém případě mi pak půjčka smysl dává. ono totiž sprchovat se studenou vodou není to pravé ořechové.