Osobně neznám ani jednu ženu, která by neměla ráda nakupování. Ba naopak, pro většinu z nás je exkurze po obchodech koníčkem, jen ten pohled do peněženky dokáže pořádně zkazit náladu. Jak vyhledat ty nejlepší slevy a konečně ušetřit?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Návod pro všechny shopaholičky, které chtějí ušetřit

Než se vrhneš do nakupování

Už několikrát se mi stalo, že den po zakoupení nějaké konkrétní věci či služby jsem zjistila, že někde jinde bych nepřišla rovnou o několik stovek. Slevy už dávno nejsou záležitostí několika měsíců v roce, probíhají prakticky po celý rok. Stačí jen vědět, kde je nacházet. Před každým nákupem si nyní zkouším na slevypohromade.cz zjistit, zda-li nemohu výrazně ušetřit. Světe div se, v drtivé většině případů doopravdy najdu slevu, díky které zaplatím méně. Výjimkou nejsou ani slevy vyšší 50 % od večeří v zajímavých restauracích po zkrášlující procedury. Konkrétně u různých kosmetických a relaxačních služeb mi přijde hloupost platit plnou cenu. Masáže si díky nižší ceně mohu užívat častěji než dříve a to rozhodně není vše!

Úleva pro tělo, duši i peněženku

Chceš udělat radost i někomu jinému, třeba rovnou tvému miláčkovi? Chození po nákupech by ho pravděpodobně nenadchlo, ale takový 3denní romantický pobyt v luxusním wellness hotelu je už jiné kafe. Oba si užijete klidné prostředí, relaxaci a soukromí, které si zasloužíte. Osobně mohu potvrdit, že vyrazit někam na víkend člověka nepředstavitelně nabije energií. Dávku romantiky mohu doporučit i párům, které na sebe přes týden nemají čas a řeší pouze práci. Velkým překvapením zůstává, že i takový výlet za klidem a láskou se nemusí nutně prodražit. Jsou tady totiž slevy na wellness. Pobyt pořídíš za polovic a ušetřené peníze si můžeš spořit, případně za ně koupit něco jiného. Wellness pobyty ve slevě seženeš prakticky po celé ČR, takže ani nemusíš utrácet za cestování a zbytečně ztrácet čas. Někdy máme ty nejkrásnější místa přímo pod nosem.

Od poštovného zdarma až po velké slevy

A co dělat, když už máš relax i zážitky ze slev za sebou? Udělej si radost a pořiď si například něco nového do šatníku. Při nakupování v internetových obchodech doporučuji podívat se nejdříve na slevové kupóny. Díky nim jsem například pořídila snowboardovou bundu rovnou o 5 % levněji. Jedna minuta při zadávání kupónu v nákupním košíku ti může zajistit sympatickou slevu, v nejlepším případě rovnou na veškeré zboží. To se ve chvíli, kdy nás čeká další sezóna, skvěle hodí. Určitě i ty budeš totiž pokukovat minimálně po nových botech a dalším oblečení. Být tak trošku shopaholičkou může být skvělá zábava, ale když u toho můžeš pokaždé pořádně ušetřit, tak to teprve stojí za to!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Fildo Kucman

    Valík ma tom webu tosevyplati je jenom par kuponu. Vic jich najdeš na https://slevovekody.eu/

  • Valík

    Já miluju slevy a výhodné nákupy!!! Proto se vždy před nákupem mrknu na https://www.tosevyplati.cz/, jestli mají slevový kód do mého obchodu. A taky mají na hlavní stránce upozornění na výhodné nákupy. Když je třeba sleva 30% do Deichmanna, H&M a další výhodné akce.