Pokud chceš vědět, co tě v životě čeká, můžeš se zeptat kartářů, astrologů nebo numerologů. Pokud nemáš peníze na jejich služby, nabídnu ti jednu variantu, která je levná a můžeš si s ní zavěštit i u sebe doma. Stačí navléknout na řetízek třeba prstýnek a položit otázku, která tě zajímá.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Pokud chceš vědět, co tě v životě čeká, můžeš se zeptat kartářů, astrologů nebo numerologů. Pokud nemáš peníze na jejich služby, nabídnu ti jednu variantu, která je levná a můžeš si s ní zavěštit i u sebe doma. Stačí navléknout na řetízek třeba prstýnek a položit otázku, která tě zajímá. Je to vážně tak jednoduché? Chtěla bys to zkusit? Tak pokračuj ve čtení, řeknu ti co a jak.

Nemusíš mít nadpřirozené schopnosti. K tomu, aby s tebou kyvadlo mluvilo, je zapotřebí, abyste se stali kamarády.

Nemusíš mít nadpřirozené schopnosti. K tomu, aby s tebou kyvadlo mluvilo, je zapotřebí, abyste se stali kamarády.

Jak kyvadlo funguje?

Říká se, že kyvadlo je prodlouženou rukou našeho podvědomí. Pomáhá vyvolat a srozumitelně popsat myšlenky, které jinak nevědomě potlačujeme. Při položení otázky energie proudí našimi čakrami, postupuje do každého kousíčku našeho těla včetně ruky, která kyvadlo rozechvěje. Kyvadlo rozšiřuje naši intuici a umožňuje nám lépe porozumět vlastnímu nitru.

Jaké kyvadlo použít?

Záleží jen na tobě, jaké kyvadlo si zvolíš. Stačí prstýnek nebo přívěšek pravidelného tvaru. Kyvadlo si můžeš koupit i v ezoterickém obchodě. Dobře se pracuje s kyvadly z kamenů. Pro začátečníky je ideální fialový kámen ametyst. Sám o sobě pomáhá komunikaci mezi tebou a tvým podvědomím. K věštění je dobrý také křišťál. Křišťál je čirý kámen, který by ti doma neměl chybět, protože čistí vzduch od negativní energie.

Jak se o kyvadlo starat?

Kyvadlo, se kterým pracuješ, musíš před každou spoluprácí vyčistit od negativní energie. Kyvadlo chvíli podrž pod vlažnou tekoucí vodou nebo ho nech pár hodin v misce s osolenou vodou. Potom kyvadlo na pár hodin polož na místo, kde je světlo (ne na přímé slunce) a nech ho nabít.

Staňte se kamarády!

K tomu, aby s tebou kyvadlo mluvilo je zapotřebí, abyste se stali kamarády. Je dobré s ním před prací promluvit, pozdravit ho, poprosit, aby ti odpovědělo. Možná se ti to zdá úsměvné, ale i takové kyvadlo se může urazit, a to je potom škoda, nemyslíš?

Jak s kyvadlem pracovat?

Kyvadlo drž na řetízku mezi palcem a ukazováčkem tak, že máš ruku opřenou o loket. Po položení otázky je důležité se od obsahu otázky citově odpoutat, musíš mít čistou hlavu. Není dobré s kyvadlem mluvit, když jsi rozrušená. Kyvadlo dokáže na otázky odpovídat třemi způsoby: ANO, NE a NEVÍM. Každé kyvadlo reaguje jinak, proto mu nejdříve řekni, aby ti jednotlivé odpovědi ukázalo. Pokud nereaguje, zkus se zeptat na otázky, na které znáš odpověď např.: Mám hnědé oči? Je možné, že navazování vašeho přátelství s kyvadlem bude trvat déle. Hlavně to však nevzdávej a procvičuj. Někdy je potřeba kyvadlo ještě několikrát vyčistit, nechat déle nabít nebo pár dní nosit na těle. Přeji ti hodně zábavy!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář