Angličtina je bránou k byznysu a splněným snům. Doslova Vám otevře svět. Jak se ji ale naučit efektivně? Vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma, a ta Vám ukáže další cestu.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Naučte se angličtinu mluvením a praxí, bez učebnic a složité gramatiky

Možná jste věčný začátečník a už přestáváte věřit, že se někdy anglicky naučíte. Ale teď přišla Vaše chvíle. My Vás z toho začarovaného kruhu dostaneme. Stejně jako Pavla nebo Alenu. Přečtěte si jejich hodnocení:

  • „Učil jsem se anglicky mockrát, ve škole a v jiných kurzech, ale takový zápal a nadšení a hlavně schopnost strhnout studenty k práci, jako mají učitelé v LITE, jsem zažil poprvé.“
  • „Kurzy v LITE hodnotím jako jedny z nejlepších. Nejsou potřeba žádné učebnice a pracovní listy, pouze mozek (a dobrá nálada). Učitelé tu umí vzbudit pozitivní přístup k učení jazyků a nadchnout. Hodiny jsou nabité energií.“

Nebuďte na to sami, přijďte do Jazykové školy LITE

V naší jazykové škole používáme unikátní metodu výuky angličtiny založenou na osvojování rodného jazyka. Cizí řeč se tu naučíte jako děti – s pomocí našich lektorů budete opakovat slova i věty, až postupně vše ovládnete. Právě neustálé procvičování komunikace je podstatou metody LITE. Nač se trápit o samotě? V odborně vedené skupině je úplně jiná atmosféra, dynamika a hlavně záruka vyřešení všech problémů, od výslovnosti až po disciplinovanost.

Vybrat si můžete z intenzivních kurzů angličtiny, které se otevírají během celého roku, ale také letní nebo individuální výuku zaměřenou např. na přijímací pohovor do nové práce, přípravu na obchodní jednání či prezentaci v angličtině. Kurzy se pořádají pro veřejnost i firmy, od kterých máme také skvělou zpětnou vazbu.

A nemějte obavy, gramatika se v jazykové agentuře LITE vyučuje jen v nezbytné míře pro usnadnění komunikace. Používáme k tomu tzv. větné vzory. Učitelé jsou dobře připraveni na to, aby dokázali vyřešit různé komplikace – zhoršené soustředění, nudu či náhlý nezájem. V takovém případě studentovi pomůžou, aby opět získal ztracenou motivaci a těšilo ho pokračovat.

Ať už jste podnikatel, zaměstnanec, student, maminka na mateřské nebo penzista, s metodou LITE si angličtinu osvojíte rychle a okamžitě ji začnete využívat v praxi.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář