Těšíš se na filmové léto? Tak to ti dám ráda vědět o další chystané novince, na kterou se můžeš těšit v srpnu tohoto roku. Má název Nástroje smrti – Město z kostí.

avatar

Zuzana Malá
Ztřeštěná, radostná, protivná, tvořivá, často náladová, pisálek a knihomol.

Co čekat?

Film je založený na knižní předloze – série od autorky Cassandry Clare. Jestli nejsi milovník fantasy, čar a kouzel a nadpřirozena, doporučila bych vyhýbat se Městu z kostí velikým obloukem. Podle toho, co jsem viděla a četla je totiž série nabitá kouzly, magie je cítit přímo ze vzduchu, a pokud si nepotrpíš na mírný nádech romantiky tak Nástroje smrti asi nebudou nic pro tebe.

Jestli ale ráda sníš s otevřenýma očima, touláš se do jiných světů (ať prostřednictvím knih nebo filmů) a máš bujnou fantazii, v tomto filmu (a koneckonců i v knižní předloze) se určitě najdeš. Autorka celé knižní série je velmi známá chytlavostí a čteností svých knih a tak jsem si jistá, že film pod jejím dozorem určitě bude stát za to. Pokud jsi o Městě z kostí zatím vůbec neslyšela, oficiální filmovou anotaci si můžeš přečíst zde.

Obálka knihy vs. Filmový plakát
Čemu dáš přednost, filmovému plakátu, nebo obálce knihy?
zdroj: cache1.bdcdn.net

Obsazení

Obsazení filmu je známo už nějakou dobu, protože se objevily už i oficiální fotografie, trailery a plakáty. Myslím, že herecké obsazení je hvězdné a už podle trailerů je vidět, že jejich herecké výkony budou pecka.

Jamie Campbell Bower
Jamie Campbell Bower ztvárnil postavu Jase Waylanda.
zdroj: themortalinstrumentsmovie.com

Lily Collins
Lily Collins si zahrála v roli Clary.
zdroj: themortalinstrumentsmovie.com

Kevin Zegers
Aleca Lightwooda ztvárnil Kevin Zegers.
zdroj: themortalinstrumentsmovie.com/

Natáčení

A vzhledem k tomu, že filmoví i knižní fanoušci zřejmě pořád nedali pokoj, jsou zveřejněné již dva trailery, spoustu filmových fotek a plakátů, které jejich dychtivost vyvolaly snad ještě víc. Ty nejzajímavější kousky bych ti chtěla ukázat jen o řádek níž. Takže, koukej, těš se, slintej nad hlavními mužskými hrdiny a nezapomeň na Město z kostí zajít do kina.

Filmové plakáty
Který z filmových plakátů tě oslovil nejvíc.
zdroj: fanpop.com

Trailery

Fotky ze zákulisí:

Fotky ze zákulisí
Fotografové jsou všude!
zdroj: fanpop.com

Filmové fotografie:

Filmové fotografie
A tady už jsou fotky přímo z filmu.
URL: http://www.fanpop.com/clubs/city-of-bones-movie/images

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář