Zpěvačka EKI a Sarah Bočková (alias STONIE), které si zahráli ve filmu „Lovci a oběti“, se v sobotu 8.března znovu potkali na semináři „Nenechte si ubližovat“, který v Liberci pořádala zdejší pobočka bojového umění KRAV MAGA.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Násilí na ženách ve filmu i v realitě

Opravdu závažné téma

Tento seminář, který se konal na Mezinárodní den žen, byl zaměřený na problém násilí na ženách a instruktor Pavel Fill předváděl účastnicím, jak se zachovat v konkrétních krizových situacích. Neučili se pouze, jak co nejefektivněji zlikvidovat útočníka, ale zejména, jak na něho psychologicky před útokem působit, aby si útok rozmyslel. Že je násilí na ženách opravdu závažné téma, potvrzují statistiky, podle kterých se téměř polovina žen v Čechách stala obětí domácího násilí, znásilnění nebo stalkingu. Proto tyto semináře pro ženy pravidelně pořádají centra KRAV MAGY za podpory společnosti AVON.

Krav maga

Lovci a oběti nás zaujali

Také ve filmu „Lovci a oběti“, který je natočen podle skutečných příběhů se tato problematika dotkne hned několika ženských rolí. Chladný vztah Stonie k mužům má kořeny v násilí ze strany jejího prvního přítele. Klára (Veronika Bostlová) se stane obětí STALKINGU svého bývalého partnera – drogového dealera. EKI, ve filmu Vicky, se setká s nevybíravými praktikami vymahačů dluhů. Film „Lovci a oběti“, jehož zkušební projekci jsme měli možnost zhlédnout, nás natolik zaujal aktuálností zachycených témat a naprostou realitou postav, že jsme se s produkcí filmu domluvili na mediálním partnerství. Takže se můžete těšit na to, že vám k tomuto filmu ještě přineseme spoustu zajímavostí. Ale jak si hlavní hrdina Martin Kraus poradí s exekutory nebo jak mu s vymahači dluhů pomůže mafiánský kmotr Tomáš Hanák si musíte počkat až na premiéru, která v kinech proběhne na podzim tohoto roku.

Mnoho zajímavých tváří

Že je na co se těšit, už lze vytušit z hvězdného hereckého obsazení – rodiče hlavního hrdiny Martina Krause si zahrají Karel Heřmánek st. a Veronika Freimanová, jeho kamarády Martin Písařík, Karel Heřmánek ml. a Jaromír Nosek. Advokáta mafiána Tomáše Hanáka si zahraje Marek Vašut a na straně vymahačů dluhů se objeví Eva Decastelo, Jakub Mohamed Ali a Josef Vrána. Láskami Martina Krause ve filmu budou Nikol Kouklová a Eva Marešová, jeho kámoškami Sarah Bočková a EKI Sluková. Ve filmu dále hrají Zdeněk Podhůrský, Dana Morávková, Zdeněk Mahdal, Miloš Vávra, Michal Skořepa, Gabriela Gunčíková, Veronika Bostlová a další.

Oficiální web: www.lovci-a-obeti.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář